• ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-11-01 12:39)
    Wyp...ić tam POmyleńców
  • ~Samowygnaniec
    (2016-11-01 14:41)
    No to mamy powtórkę z ... propagandy! A ludziki nadal patrzą w telewizory i głupieją ... coraz bardziej.
  • ~Road
    (2014-11-01 18:47)
    Nie zabieraja ludzie z tamtat niczego nie przez klatwy ale z obawy zeby im straznicy nie odstrzelili dupska. Zreszta jak z kazdego innego muzeum
  • ~mmm
    (2014-11-01 17:16)
    Jeszcze chwila POd rządami najPOpularniejszej partii, a cała POlska będzie tak wyglądać...
  • ~placek
    (2014-11-01 12:51)
    Kolejny cymbał pisze cymbalskie artykuły.
  • ~Tadek
    (2014-11-02 06:23)
    Takich miasteczek jest wiecej, jak chociazby Oatman w Arizonie, czy tez Calico w Kaliforni (opisalem je na mojej stronie www.tambylem.com).
  • ~klomb
    (2014-11-02 08:37)
    W Polsce jest tysiące zamarłych wiosek. Ludzie młodzi wyjechali do mycia garów i na budowę do Anglii, a starzy wegetują i wymierają bo nie stać ich na leki. Są w Polsce miliony na bezrobociu i zasiłkach głodowych. Pracuj miliony za godowe pensję, a ci co rozkradli Polskę opływają w luksusach i kiszą kasę na kontach. A w zakłamanych mendiach nam wciskają kit, że Polska się rozwija i żyje się nam coraz lepiej.
  • ~M
    (2014-11-02 11:15)
    A ja bym tam odrazu zamieszkal!!!
  • ~klomb
    (2014-11-02 08:42)
    Dlaczego sobie pozwalacie , ci nędznicy na taki los. Macie pseudo du.pokrację , więc walczcie o swoje prawa. Te dranie łamią Konstytucję bo "każdy ma zagwarantowane prawo do godnego życia". Walczcie bo dranie KOR zakładali jak człowiek miał wszystkie prawa, a teraz tylko obowiązki i jakoś KOR- nie widać. Walczcie, wychodżcie na ulicę i mówcie , że są łajdakami bo im się wydaję , że medale powinni dostawać
  • ~anp