• ~lilit
    2015-01-21 20:50
    Głosujac na nich popieramy te ich wyskoki.Oni śa z naszego nadania ,ale po wyborach czuja sie panami swiata bez zadnej kontroli.Coś z tym złodziejstwem trzeba zrobic ale co???
  • ~Drzazga 101
    2014-12-18 15:19
    O Matko, za te wycieczki krajoznawcze te łachudry powinny CO DO GROSZA oddać do kasy, kuervas !
    Ja pierdykam - TEGO NIKT WCZEŚNIEJ nie kontrolował, czy co, a gdzie to TANIE państwo, które nam obiecał McDonald, w mordę jeża, par excellance w pysk !
    Hej !-
  • ~bobby x
    2014-11-14 00:33
    niestety sejm składa się w 99% ze złodziei dlatego ja nie chodzę na wybory i marzy mi się frekwencja 10%
    i niech rządzi świr pokroju JKM lub Palikota
    może jak ktos rozpier..li Polskę to ludzie się obudzą
  • ~mały kononowicz
    2014-11-13 21:09
    Rzucam hasło: Każdy poseł może pojechać tylko rowerem do Sulejówka a tam mu rower zabrać i z powrotem pieszo, pieszo !
  • ~bronek
    2014-11-13 21:30
    oto jak to bydlo POlityczke POdrozuje za POdatnikow pieniadze i nikt nie idzie za kraty ciekawe co
  • ~czytelnik
    2014-11-13 19:36
    Nie ma znaczenia, jaka etykietka 'partii' jest przy nazwisku. To są ciągle CI SAMI KOLESIE! Słowo 'partia' jest im obce, bo to tylko Towarzystwo Wzajemnej Adoracji, nie żadne partie!
  • ~emigrant
    2014-11-13 23:20
    Co się dzieje w tym kraju???Złodziej na złodzieju złodziejem pogania!!!
    Dobrze,że nie mieszkam tu od kilkunastu lat...
  • ~ocenzurowany ślązak
    2014-11-13 19:59
    To że trzech muszkieterów z PIS otworzyło puszkę pandory, świadczy tylko i wyłącznie jaki bajzel jest w sejmie, sejmie zdominowanym przez partię oszustów. Marszałek i w-ce marszałek z PO, Halicki podpisywał delegację, a kto rozliczał tych turystów? Teraz winien jest Kaczyński, który ani nie delegował, ani nie finansował tych wycieczek. Najlepiej odwrócić przysłowiowego kota ogonem. Czy to jest wyjście? Czum zajmowała sie w tym czasie szefowa zakładu pracy; jak sama sie nazwała p. Kopacz? Czy ona była tylko figurantem? Za co brała ona i jej podwładni pieniądze? Pytań jest wiele, tylko kto na nie odpowie?
  • ~wojtek
    2014-11-13 21:03
    No i gdzie oburzenie tefałenu i GazWyb-u?
  • ~sam
    2014-11-13 20:23
    Ale czego się czepiac ,wszystkie te osoby to sa te które nazywają siePOslami PiSowcami oraz tymi co twierdza ze pozostali sa zerem , albo jak sa glodni to na zielona trawke i szczawiu się nawpychac . Dziwne ze nikt nie mowi ta spraw jest zamknieta należy ja wyciszyć bo to negatywnie wpływa na POlityke..M zna tez jak mowi Pani Kopacz wyborcy im zaufali .Niech biora dalej jeszcz nie wszędzie byli .