• ~Karlus
    2014-11-23 22:05
    O mamma mia, może nauczcie się ortografii, bo czytać "połorzone" zamiast położone to przecież bolą zęby!!!. Tak napisaliście państwo w przypadku propozycji Hiszpanii!.
  • ~assusa
    2015-03-07 17:07
    popieram, aż nie chce się jechać do Hiszpanii przez to "połorznie"... :/
  • ~Lidka
    2015-03-31 12:06
    Czy ktoś w ogóle przemyślał te propozycje? Majówka w tym roku to 3 dni! Do Bangkoku leci się 12h! Może tak lepiej podać więcej propozycji w Polsce?
  • ~legnicki ojciec
    2015-04-07 13:35
    A ja proponuję pojechać do Spa Medical Dwór Elizy w Długopolu Zdrój, mają fajne atrakcje na majówkę dla Dzieci a i ja sam moge sobie z nich skorzystać. Także piknik pełną parą.
  • ~Anuszka1981
    2015-04-17 11:12
    A ja jadę z rodziną na spływ kajakowy i nocleg w hotelu **** Młyn & SPA. Może nie jest to długi weekend ale czuję że warto :)
  • ~Kama
    2015-04-20 12:11
    Chętnie odwiedzam nowe zakątki świata, jednak długie podróże zawsze wywołują u mnie zaparcia. Później zamiast cieszyć się wypoczynkiem, męczę się z ciężarem w brzuchu. Na szczęście odkryłam Dulcobis, lek ten skutecznie rozwiązał mój problem zaparć związanych z podróżami. Teraz nie muszę męczyć się z tą niedogodnością, tylko mogę cieszyć się zwiedzaniem.
  • ~Marcin
    2015-04-19 19:24
    Witam ;-) Majóweczkę planuję spędzić w Bieszczadach. Nad samym Jeziorem Solińskim. Z resztą, tak jak ostatnie 2 majówki ;-) Blisko mam - teren świetny, a dzieciaki się wyszaleją ;-) Tym razem Wołkowyja. Domek 600 metrów od jeziora. Teren ogrodzony z placem zabaw. W domeczku jest wszystko, co do naszego wypoczynku niezbędne. ;-) Nawet darmowe wi-fi. W sumie, to mógłbym pisać i pisać o tym miejscu. Jeśli ktoś zechce, to niech sprawdzi na www.slonecznakraina.com Byłem, widziałem, polecam.
  • ~kredytykPL
    2015-04-20 20:18
    Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń http://www.kredytyk.pl
    od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze!
    - Pożyczki na Dowód
    - kredyty dla Firm
    - Kredyt na mieszkanie/hipotekę
    - Kredyt Samochodowy
    Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!