• ~ealing bdy
    2014-12-11 20:49
    Fale w tym przypadku to mogą być wyższe niż budynek, teutońsko-ydowskie pismaki
  • ~007
    2014-12-11 23:28
    Większa fala nawiedzi Komorowskiego 13 grudnia.
  • ~gość
    2014-12-12 20:57
    Pływałem w tym rejonie kilka lat. Spokój jest 2-3 miesiące w roku. Teraz emeryturka. Na drugi bok w łóżeczku, niech się młodzi bujają.
  • ~OKu
    2014-12-11 19:37
    No i mamy TEMAT !!! Ani słowa nie trzeba pisac o przesłuchaniu w Brukseli ws. przebiegu wyboirów w Polsce, ani słowa nt nagranej rozmowy sedziego SN z prezesem NSA...
  • ~gazeciarz
    2014-12-11 19:35
    ojejejej, jaka ważna informacja, aż sie zatchnąłem. A o rozmowie sędziów ujawnionej przez dziennikarzy ani słowa w dzienniku? Telewizja Republika dotarła do nagrań, które rzucają bardzo ponure światło na działalność dwóch sędziów: jednego z Sądu Najwyższego (Henryka Pietrzykowskiego), a drugiego z Naczelnego Sądu Administracyjnego (Bogusława Moraczewskiego). Ich korespondencja, a także rozmowy wskazują na podejrzane negocjacje. Sprawę od pięciu lat bada prokuratura.
    Obaj dżentelmeni negocjują to, co ma znaleźć się w skardze kasacyjnej, co skutkuje „życzliwością” i przyjęciem tejże skargi. Następnie sędziowie przechwalają się swoimi „dokonaniami” na polu damsko-męskim. W rynsztokowy sposób wypowiadają się o „dziewczynkach”, a dziennikarze ujawniający całą sprawę (duet Anita Gargas i Cezary Gmyz) piszą też o nagraniu sędziego, który opowiada jak jeździ do Tajlandii by „przepiłować trzynastkę”.
  • ~gość
    2014-12-12 08:51
    Piękne zdjęcia!
  • ~Manifest Świńskiego Ryja
    2014-12-11 19:26
    Tu FOLWARK OBYWATELSKI! Pierwsze Radio Inforamcyjne !

    *** BOG to jest NASZ ostatni ***

    I stworzył Bóg owe POtwory wielkie i wszelakie jestectwo żyjące, poruszające się, którem zaroiły się wody podług
    rodzaju swego, i wszelkie niebieskie ptactwo skrzydlaste podług rodzaju swego. I widział Bóg, że jest IM dobrze !!!
    TORa, GENESIS, Rozdziął I, akapit 21.

    Zapytanie ? - czyja Ewangelia jest bardziej na czasie ? Ewangelia w/g starszy braci czy NOWOCZESNA EWANGLEIA
    w/g ŚIWIŚŃSKIEGO RYJA ?? - wybór nalezy do WAS !
  • ~all.
    2014-12-12 11:29
    Super Foty - KLASA :-O