• ~robson
    (2014-12-31 14:33)
    Do Polski przyjazd tylko bez tych pejsów.Jak u nich takie prawo to My też mamy PRAWO. Małe dzieci na taki widok bardzo się boją.
  • ~edek
    (2015-01-22 09:49)
    Tylko po za swoim izraelem domagaja sie praw od innych rzadow a na miejscu u siebie to rasisci jakich malo na swiecie
    Zadne pastwo nie chce miec zydow w swoim kraju nawet starorzytni egipcjanie sie ich pozbyli
  • ~dziadek
    (2014-12-31 12:13)
    ...Izrael uprawia terroryzm państwowy ,nie-żydów poniżają ,za sympatyzowanie z Palestyńczykami mogą zabić !...lepiej się ich bać ,i gonić szczególnie z poLSKI ...
  • ~Tolerancja po zydowsku
    (2015-01-01 00:20)
    Agnieszka i Urszula Radwańskie, pewnie pokonały gospodynie turnieju Julię Glushko i Shahar Peer 4:6, 6:3, 6:4, ale cały czas musiały znosić obelżywe opinie kibiców. Krzyczano do niech m.in. „Katolickie s...i!”.

    Tymczasem media tylko zastanawiają się, dlaczego na trwającej zaledwie 50 sekund konferencji prasowej polskie tenisistki wraz z opiekunem siedziały z „kwaśnymi minami” i udzielały jedynie „kilku zdawkowych odpowiedzi”.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-01-01 00:31)
    ILE RAZY TRZEBA MÓWIĆ ŻE IZRAEL NIE CHCE NIKOGO KONTROLOWAĆ ALE MUSI !!!
    Dopóki ten KTOŚ nie zgodzi się z Izraelem współżyć.
  • ~Aussie
    (2015-01-01 18:20)
    Drogi Jureczku z Israelka !
    Polska panstwowosc liczy sobie jako kraj chrzescijanski czyli cywilizowany 1048 lat a doliczajac poganska panstwowosc to troche wiecej.
    A ile Israel ma ? Zaloze sie Jureczku z Israelka, ze 100 lat sie nie doczekacie. Juz dzisiaj ci co maja wiecej szekli szukaja paszportow polskich i nie tylko.
    Bez USA ich miliardow plus miliardy z szantazu od Niemcow, Francji, Szwajcarii bylibysie tym kim byliscie w Polsce - szmondakami z Nalewek.
  • ~Polka
    (2015-01-06 20:10)
    Nie można uogólniać,bo te pogląd jest niesprawiedliwy.
    Nie wszyscy Żydzi są źli,tak jak nie wszyscy Polacy sa dobrzy.
  • ~Polak z Norwegii
    (2015-01-01 02:32)
    ISRAEL TO APARTHEID.
    Takiego S.k.u.rwy.synstwa, zaden normalny, swiadomy Czlowiek nie odwiedza,
    to GRZECH...
  • ~taka prawda
    (2014-12-31 06:48)
    Izrael wielkosci woj.mazowieckiego dzielnie stawia czola miliardom fanatycznych arabow , muzulmanow i islamskich terrorystow.
    Swietny sprzet i nowoczesna taktyka - uczmy sie puki nie bedzie za pozno od nich.
    System obrony przeciw rakietowej ich produkcji - niesamowite osiagniecie techniczne . ( zestrzeliwuje rakiety wroga-precyzja i wspaniale osiagniecie techniczne )
  • ~czosnek
    (2015-01-01 14:36)
    I nie zapomnij obryźć sobie napletka.