• ~oto polak
    (2018-05-11 07:16)
    Jesteśmy niewyobrażalnie zacofaym, nietolerancyjnym , msciwym narodem skąd się to bierze ta mania nieuzasadnione wielkości i mondrosci ? NIEZNAJACE świata zakompleksione prymitywny. Strach pomyśleć ,źe jest tego około 1/3 populacji tego zekomo wspaniałego narodu.Strach pomyśleć sama wielkość, szlachetność, mondrosci, no i oczywiście znajomość rzeczy.
  • ~obseerve
    (2018-03-04 13:19)
    Na h..j tam latac -jezdzic?! Te ku... sie powinny sie dopiekac w swoim sosie ! bez swiadkow .
  • ~szaronnieariel
    (2018-03-03 22:32)
    Pamiętajcie , że tam Polskich turystów obrzucają kamieniami i wyzywają od morderców , więc na razie lepiej trzymać się z daleka . Niech sami sobie zwiedzają swoje atrakcje !!!
  • ~wojtek
    (2018-03-01 08:46)
    MYSLE ZE ONI SIE PRZEKONAJA ,, JAK JEST UNAS A JAK JEST W INNYCH KRAJACH JAK ICH TRAKTUJA
  • ~Cegła
    (2018-02-19 10:02)
    Ale bzdury tu piszecie. W Izraelu byłam 7 miesięcy i mocno przesadzacie. kupcie przewodnik to dowiecie się więcej i bardziej prawdziwie....
  • ~My
    (2018-02-02 22:37)
    Kto chce jechac do tych antysemitow
  • ~Nikodem Kwiatkowski
    (2018-01-28 07:51)
    Tak pomagaliśmy Źydom a oni wolą Niemców od Nas Polaków.Wstyd.
  • ~md
    (2018-01-14 09:59)
    No proszę. Taki fajny ciepły kraj, a tylu ich siedzi jak rzepy w Polsce i narzeka na polski antysemityzm. Do domu kochani, do swoich... Że co mówicie? Tam byście musieli rzetelnie pracować i skromnie żyć z wrogimi Arabami za miedzą, a w Polin możecie spokojnie zbijać bąki i bogato żyć, bo ciężko pracują na was tutejsi goję i Arabowie są daleko? A jak chcecie się tutaj np. przejechać szerutem, to wystarczy wsiąść do autobusu spółki "Mobilis" z siedzibą w podwarszawskim Izabelinie? A gefilte fish lub gęsi pipek z kartoflami to i w Polin można zjeść, a cytrusy z Hajfy i granaty można kupić w markecie? No tak, macie rację - to wszystko prawda.
  • ~wjk
    (2017-11-16 18:24)
    Najlepiej nie jechać to Izrael się zwinie historycznie chcą kasę ale
  • ~Parchaty gudlaj z Treblinki
    (2017-10-15 08:24)
    Niech zyje slynna na caly swiat polska tolerancja! W Polsce nikt zlego slowa nie powie o Jezusie, jego matce i apostolach a przeciez to nie byli gorale podhalanscy tylko szmondaki z Nalewek.
  • ~jaity
    (2017-09-22 14:41)
    Jeden troll pisze artykuł kompletnie niepotrzebny, a reszta trolli zgrywa antysemitów. Wszystko po to, żeby szargać Polsce opinię. Nie dziwi, w niemieckiej gazecie.
  • ~Antysemita
    (2017-09-09 07:15)
    Obrzydliwa rasa ktora przez millenia zaskarbila sobie niechec praworzadnych.
  • ~antysyjonista..
    (2017-07-02 04:48)
    szczam na pejsatych..
  • ~Nauczyciel
    (2017-04-29 13:20)
    Izraela nie ma za co szanować . Oni chcą tylko zbierać śmietanę z mleka , a Wy paście krowy, karmcie je idojcie abyśmy mieli z czego zbierać smietanę. Nikt nie lubi jemioły!
  • ~Pierwsza rzecz, którą musisz wiedzieć na pewno -
    (2017-04-26 01:58)
    - to - czy w ogóle chcesz i czujesz potrzebę, żeby tam jechać! Przeciez nikt tam na ciebie nie czeka i nikomu tam nie jesteś potrzebny, a jeśli tam ciebie zapraszają - to tylko po to, żeby cię wyszlamować z pieniędzy - więc po co sobie w ogóle zawracać głowe takim wymyślonym przez chytrych starozakonnych w celu robienia w ciu la poczciwych i naiwnych gojów "dylematem"! A Dziennik stwarza tylko i utrzymuje w ruchu przez trzy lata platformę do tej planszowej gry w bambuko! Bo gra do tej samej bramki - naszej bramki! I za wszelką cenę chce nam wspólnie z nimi strzelać kolejne gole!
  • ~kuciap
    (2017-04-25 11:09)
    A gaz w butlach wwozic wolno czy tez jest to zle widziane?
  • ~ewa koby
    (2017-04-21 22:30)
    ewa koby izrael nie stawia czola miliardom fanatycznych arabow muzulmanow to ten sam kod genetyczny dna reszta to manipulacja religiomedialnopolityczna
  • ~cygan
    (2017-04-18 13:15)
    A JA NIE CHCĘ TAM JECHAĆ-ONI SĄ U NAS!
  • ~dera
    (2017-04-14 01:16)
    A ja kocham Izrael, mam wielu wsanialych kolegow --zydow, sa zdecydownie lepsi niz niektorzy polacy z PO , a jestem katolikiem, brawo Izrael
  • ~telewidz z Małopolski
    (2017-01-26 11:48)
    Przewodnik bardzo fajny, ale i tak tam nie pojadę, bo nas tam nie lubią. Pojadę sobie do Japonii.

Może zainteresować Cię też: