• ~taka prawda
    (2014-12-31 06:48)
    Izrael wielkosci woj.mazowieckiego dzielnie stawia czola miliardom fanatycznych arabow , muzulmanow i islamskich terrorystow.
    Swietny sprzet i nowoczesna taktyka - uczmy sie puki nie bedzie za pozno od nich.
    System obrony przeciw rakietowej ich produkcji - niesamowite osiagniecie techniczne . ( zestrzeliwuje rakiety wroga-precyzja i wspaniale osiagniecie techniczne )
  • ~dziadek
    (2014-12-31 12:13)
    ...Izrael uprawia terroryzm państwowy ,nie-żydów poniżają ,za sympatyzowanie z Palestyńczykami mogą zabić !...lepiej się ich bać ,i gonić szczególnie z poLSKI ...
  • ~robson
    (2014-12-31 14:33)
    Do Polski przyjazd tylko bez tych pejsów.Jak u nich takie prawo to My też mamy PRAWO. Małe dzieci na taki widok bardzo się boją.
  • ~StanKo
    (2014-12-31 16:17)
    Pojadę do Izraela jak wrócę z...Radomia...(a do Radomia się nie wybieram...)
  • ~Aussie
    (2014-12-31 17:41)
    Strach pomyslec jak by ta Polska wygladala gdyby nie bylo II W.S.
  • ~gerry5
    (2014-12-31 19:22)
    ale przewodnik nie ma co
  • ~Jurek Israel
    (2014-12-31 22:50)
    Drogi aussie mozliwe ze masz racje , chociaz wolalbym ze by NIKT - Polakow i Zydow nie zginelo w 2 woinie Swiat. mozliwe wtedy by nie musieli w 2015 r Polacy uciekac zPolski 2i pol milona ! my Israelczanie nauczylismy z 2 woiny Sw. A co rzad Polski nauczyl wlasna krwawa historje w ostatnim 100leciu ? Czy Polska liczy na sasiadow z zachodu ?
  • ~Tolerancja po zydowsku
    (2015-01-01 00:20)
    Agnieszka i Urszula Radwańskie, pewnie pokonały gospodynie turnieju Julię Glushko i Shahar Peer 4:6, 6:3, 6:4, ale cały czas musiały znosić obelżywe opinie kibiców. Krzyczano do niech m.in. „Katolickie s...i!”.

    Tymczasem media tylko zastanawiają się, dlaczego na trwającej zaledwie 50 sekund konferencji prasowej polskie tenisistki wraz z opiekunem siedziały z „kwaśnymi minami” i udzielały jedynie „kilku zdawkowych odpowiedzi”.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-01-01 00:31)
    ILE RAZY TRZEBA MÓWIĆ ŻE IZRAEL NIE CHCE NIKOGO KONTROLOWAĆ ALE MUSI !!!
    Dopóki ten KTOŚ nie zgodzi się z Izraelem współżyć.
  • ~Jan Bohynski
    (2015-01-01 02:02)
    Do - jedna rzecz - Skad wysnukes wniosek, ze w USA lubia Zydow ? JB.
  • ~Polak z Norwegii
    (2015-01-01 02:32)
    ISRAEL TO APARTHEID.
    Takiego S.k.u.rwy.synstwa, zaden normalny, swiadomy Czlowiek nie odwiedza,
    to GRZECH...
  • ~echo
    (2015-01-01 05:40)
    Jurek ,nic się nie nauczyliśmy .Polak był i zawsze będzie głupi czy to przed szkodą czy to po szkodzie .Ale nikt o to nie dba bo i tak zawsze ratuje nas coś innego - wytrwałość .Zyd nosi z dumą swoją jarmułkę a Polak nosi dumę.
  • ~Q
    (2015-01-01 12:59)
    ~echo
    zdejm jarmułkę to może zobaczysz świat w normalnych kolorach!
  • ~czosnek
    (2015-01-01 14:36)
    I nie zapomnij obryźć sobie napletka.
  • ~Polak
    (2015-01-01 14:43)
    Tam można jechać jedynie po śmierć bo to bandyci.
  • ~Aussie
    (2015-01-01 18:20)
    Drogi Jureczku z Israelka !
    Polska panstwowosc liczy sobie jako kraj chrzescijanski czyli cywilizowany 1048 lat a doliczajac poganska panstwowosc to troche wiecej.
    A ile Israel ma ? Zaloze sie Jureczku z Israelka, ze 100 lat sie nie doczekacie. Juz dzisiaj ci co maja wiecej szekli szukaja paszportow polskich i nie tylko.
    Bez USA ich miliardow plus miliardy z szantazu od Niemcow, Francji, Szwajcarii bylibysie tym kim byliscie w Polsce - szmondakami z Nalewek.
  • ~vh
    (2015-01-01 18:29)
    Bojkotujcie Izrael - anstwo w ktorym rzadza prawicowi nacjonalisci, panstwo ktorekieruje sie kryteriami rasowo etnicznymi, panstwo okupujace cudze panstwa.
  • ~rumor xyz
    (2015-01-01 20:54)
    Do Aussie:Polska panstwowosc(jako taka) zaczyna sie pod koniec XVIIw.,wszystkie inne twierdzenia to bajki!!!.
  • ~Mus Tafa
    (2015-01-01 21:13)
    Ten bękart Bliskiego Wschodu zniknie natychmiast z mapy świata jak podatnik amerykański przestanie finansować ten zbrodniczy minikraik... To tylko kwestia czasu...
  • ~Jurek israel