• ~robson
    (2014-12-31 14:33)
    Do Polski przyjazd tylko bez tych pejsów.Jak u nich takie prawo to My też mamy PRAWO. Małe dzieci na taki widok bardzo się boją.
  • ~edek
    (2015-01-22 09:49)
    Tylko po za swoim izraelem domagaja sie praw od innych rzadow a na miejscu u siebie to rasisci jakich malo na swiecie
    Zadne pastwo nie chce miec zydow w swoim kraju nawet starorzytni egipcjanie sie ich pozbyli
  • ~dziadek
    (2014-12-31 12:13)
    ...Izrael uprawia terroryzm państwowy ,nie-żydów poniżają ,za sympatyzowanie z Palestyńczykami mogą zabić !...lepiej się ich bać ,i gonić szczególnie z poLSKI ...
  • ~Tolerancja po zydowsku
    (2015-01-01 00:20)
    Agnieszka i Urszula Radwańskie, pewnie pokonały gospodynie turnieju Julię Glushko i Shahar Peer 4:6, 6:3, 6:4, ale cały czas musiały znosić obelżywe opinie kibiców. Krzyczano do niech m.in. „Katolickie s...i!”.

    Tymczasem media tylko zastanawiają się, dlaczego na trwającej zaledwie 50 sekund konferencji prasowej polskie tenisistki wraz z opiekunem siedziały z „kwaśnymi minami” i udzielały jedynie „kilku zdawkowych odpowiedzi”.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-01-01 00:31)
    ILE RAZY TRZEBA MÓWIĆ ŻE IZRAEL NIE CHCE NIKOGO KONTROLOWAĆ ALE MUSI !!!
    Dopóki ten KTOŚ nie zgodzi się z Izraelem współżyć.
  • ~Aussie
    (2015-01-01 18:20)
    Drogi Jureczku z Israelka !
    Polska panstwowosc liczy sobie jako kraj chrzescijanski czyli cywilizowany 1048 lat a doliczajac poganska panstwowosc to troche wiecej.
    A ile Israel ma ? Zaloze sie Jureczku z Israelka, ze 100 lat sie nie doczekacie. Juz dzisiaj ci co maja wiecej szekli szukaja paszportow polskich i nie tylko.
    Bez USA ich miliardow plus miliardy z szantazu od Niemcow, Francji, Szwajcarii bylibysie tym kim byliscie w Polsce - szmondakami z Nalewek.
  • ~Polka
    (2015-01-06 20:10)
    Nie można uogólniać,bo te pogląd jest niesprawiedliwy.
    Nie wszyscy Żydzi są źli,tak jak nie wszyscy Polacy sa dobrzy.
  • ~Polak z Norwegii
    (2015-01-01 02:32)
    ISRAEL TO APARTHEID.
    Takiego S.k.u.rwy.synstwa, zaden normalny, swiadomy Czlowiek nie odwiedza,
    to GRZECH...
  • ~taka prawda
    (2014-12-31 06:48)
    Izrael wielkosci woj.mazowieckiego dzielnie stawia czola miliardom fanatycznych arabow , muzulmanow i islamskich terrorystow.
    Swietny sprzet i nowoczesna taktyka - uczmy sie puki nie bedzie za pozno od nich.
    System obrony przeciw rakietowej ich produkcji - niesamowite osiagniecie techniczne . ( zestrzeliwuje rakiety wroga-precyzja i wspaniale osiagniecie techniczne )
  • ~czosnek
    (2015-01-01 14:36)
    I nie zapomnij obryźć sobie napletka.
  • ~ajwaj
    (2015-01-04 03:04)
    Michnika tam wysłać nie sieje propagandę w imieniu narodu wybranego w Izraelu.
    Gazeta przeniesiona zostanie do miasta" issreel", a z nią wszystkie nasze dobrodzieje.
  • ~gerry5
    (2014-12-31 19:22)
    ale przewodnik nie ma co
  • ~aaron
    (2015-01-15 22:25)
    jak widzę takiego szechtera to od razu mi się odechciewa widoku całego zraela , to trauma
  • ~Aussie
    (2014-12-31 17:41)
    Strach pomyslec jak by ta Polska wygladala gdyby nie bylo II W.S.
  • ~Mus Tafa
    (2015-01-01 21:13)
    Ten bękart Bliskiego Wschodu zniknie natychmiast z mapy świata jak podatnik amerykański przestanie finansować ten zbrodniczy minikraik... To tylko kwestia czasu...
  • ~Q
    (2015-01-01 12:59)
    ~echo
    zdejm jarmułkę to może zobaczysz świat w normalnych kolorach!
  • ~rejczel z pcimia
    (2015-01-15 22:23)
    nic szczególnego, bród smród i ubóstwo, rasizm... na dodatek drogo, sporo biedy u Palestyńczyków, byłem raz i nie skuszą mnie nawet tzw święte miejsca, do kolejnej wizyty, tam nie ma nic ciekawego , lepiej odwiedzić Liban lub Jordanię ... przyjaźniej
  • ~Jan Bohynski
    (2015-01-01 02:02)
    Do - jedna rzecz - Skad wysnukes wniosek, ze w USA lubia Zydow ? JB.
  • ~bolo
    (2016-11-06 03:22)
    Czy chociaż jeden z krytykujących Izrael durniów tam był, czy to tylko ich sposób idiotyczny powielana wyobraźnia? Byłem tam i jestem innego zdania chociaż polityki Izraela nie popieram.Zwiedzałem zarówno część izraelską jaki palestyńską najczęściej różnią się wyraźnie czystością ulic - stosunek do turysty tu i tu przyjazny o ile nie jesteś zbyt natarczywy , najczęściej zwrócą uwagę.
  • ~vh
    (2015-01-01 18:29)
    Bojkotujcie Izrael - anstwo w ktorym rzadza prawicowi nacjonalisci, panstwo ktorekieruje sie kryteriami rasowo etnicznymi, panstwo okupujace cudze panstwa.

Może zainteresować Cię też: