• ~ola
    (2015-02-04 20:23)
    Mi niestety nie udało się przyoszczędzić ale wyjechać muszę, bo jesteśmy bardzo zmęczeni! Porównałam już oferty i gotówkowy w getin banku ma najbardziej przystępną ratę więc pewnie na niego się zdecydujemy
  • ~gieny
    (2015-02-08 16:39)
    GENDER w natarciu… Gdzie na Wielkanoc...
  • ~tom
    (2015-02-16 16:36)
    aby pojechac w ciekawe miejsce planuje skorzystac z pozyczki w ferratum banku, mysle ze same warunki sa bardzo zachecajace a czasem do lepszej oferty wystarczy niewiele dolozyc
  • ~jagna
    (2015-02-17 10:28)
    Livigno! to jest dopiero fajne miejsce. Jedziemy w tym roku na zorganizowany wyjazd Rapowy ze Snow Nation! Będzie się działo!
  • ~wiorka24
    (2015-02-19 16:09)
    @jagna, zazdroszczę bo w tym roku ma z nimi jechać dj 600volt. to tak jak być na bardzo dlugim koncercie :)
  • ~Perma
    (2015-02-22 20:29)
    Ja biorę wolne przed Wielkanocą i jadę na narty do Włoch. Korzystam z bfc. 28 marca wybieramy się z całą rodziną do Folgarida. Dzieciaki mają darmowe szkolenia na stoku i animatorów do dyspozycji. Dodatkowo ładny hotel z bogatym spa.
  • ~laf
    (2015-02-28 19:30)
    Perma- to się troche miniemy ja jade z mezem do La Thuile tez z bfc. jeździmy z znimi już od hmm nawet nie pamiętam od kiedy :D super sprawa! :D
  • ~janka
    (2015-03-08 10:22)
    Ja w tym roku nigdzie nie byłam, ale właśnie przeglądam ofertę Integry i wyjazd a narty do Livigno. W zeszłym roku byliśmy z nimi na jachtach i był to bardzo udany wyjazd, z którego wspomnienia pozostaną do końca życia, Liczę, że i teraz będzie ciekawie i wesoło.
  • ~Lidia
    (2015-03-19 10:31)
    Ja polecam odwiedzić Hotel Elbląg, bo w porównaniu do opisywach propozycji chyba oferuje więcej w niższej cenie...