• ~karo
  2015-11-28 20:38
  Czy ktoś z Redakcji sprawdza tekst? Za taką ilość błędów, jakie są w opisach pod zdjęciami byłaby DWÓJA na maturze z języka polskiego!
 • ~mkk
  2015-11-28 21:24
  Droga Pani Dziennikarz Kalinowsko Doroto, a nie dałoby się tekścików napisać porządniej. Tzn. bez błędów? Poza tym lotnisko wcale nie jest najtrudniejsze, nie jest nawet trudne,bo po serii przebudów, estakad i wydłużeń jest normalne. Wiem, bo lądowałem. Ekscytacja trudnościami to tzw. miejska legenda - nie musi Pani każdej legendy powtarzać. Lepiej sprawdzić fakty. Nie tylko w Wikipedii.
 • ~turtysa
  2015-11-28 19:56
  Nawet fajne, ale dlaczego tytuł jest o lotnisku ,treść o wyspie a nawet jedno słowo czy jedno zdjęcie nie pokazuje lotniska ?
 • ~g.i.m.b.a.z.a ...
  2015-11-29 22:10
  ... w O w .. czy ta pani " redachtor " ma dzieci .. dzisiaj widzialem film " Brooklyn ", gdzie gosc bez szkoly jak pani redachtor, prosi swego najmlodszego - nie wiem 10 lat moze - brata, zeby on sprawdzil bledy w liscie, ktory on chce wyslac do dziewczyny ... jesli pani redachtor, jak ten gosc nie mogla ukonczyc szkoly, niechze albo zajmie sie sprzataniem, nie jest wymagana matura, albo niech da jakiemus dziecku ten durny kretynski tekst do sprawdzenia bledow ... a w ogole, g.d.z.i.e. tekst lub chociaz zdjecie lotniska ...durna idiotka bez szkoly, daje wielki tytul "najniebezpieczniejsze lotnisko swiata", ALE w artykule NIE m.a ANI jednego slowa, ANI jednego zdjecia na ten temat ... jesli babsko urwalo sie z wiochy to dziennik jest chyba jedynym miejscem na ziemi, gdzie - nie matura a chec szczera, zrobi z niej redachtora ... jestescie .z.a.l.o.s.n.i. ...
 • ~wigraszek
  2015-11-29 08:12
  Najbezpieczniejsze lotnisko jest w Radomiu-nikt nie startuje ani też ląduje!
 • ~hahaha
  2015-11-28 23:41
  I co z tym lotniskiem?
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.