• ~swojcie
    (2011-06-08 03:03)
    dobra ujecie ;)
  • ~wojtek
    (2011-06-08 15:52)
    trzecie jest najlepsze
  • ~polak mały.
    (2011-08-29 18:20)
    zacznie się od polski i iuż widać poczontek ,nienawiść,kłamstwa,obczernianie bliżniego,chciwość ,brak sacunku do ojca,matki ,lenistwo tylko żyć zrecistów. zoszanowaniem dla nas.
  • ~pani spostrzegalska
    (2011-08-29 19:25)
    stare ludziska cierzko pracują, amłodzi posklepami burszuią i jak tak można dalej żyć gdzie policia ,pasorzyty rzondzą i dzieci obserwują dopracy nie pujdą tylko dopośredniaka się otchaczą ipod sklep.
  • ~polaczek maly
    (2011-08-29 18:56)
    syn matce starej niechce iść po leki czy sprawunki czy po chlep tylko ją potrzosa,jak kary ma niemabyć na niego .tak kukońcowi miało być...zgroza'
  • ~ada
    (2011-08-07 20:45)
    czy to poważne się dzieje może to fikcja
  • ~EWA KOBY
    (2011-07-30 02:54)
    TO NATURA BUNTUJE SIE PRZECIW POLITYKO ,A WYBORCY NIE
  • ~kika10
    (2011-06-24 06:54)
    Piękne zdjecia ... Piękne wyładowania...
  • ~Adrianna
    (2011-06-23 23:20)
    10 jest the best zainteresowana jestem co to takiego to pomarańczowe podobne do wielkiego ptaka
  • ~Konfacela
    (2011-06-16 15:22)
    Taki proces może nastąpić przez różne ludzkie poczynania, jednak można go zatrzymać w pewnych sytuacjach jeśli znajda sie odpowiedni ludzie o duzych duchowych możliwościach. Ojciec Brahnam w Arizonie pisał o koncu swiata już w 1963 roku a jednak sie pomylił, bo to nie jest proces pewny i nie jest tak zapisany a musi nastąpić szereg wydarzeń wcześniej!
    Ludzie są sprawcami takiego procesu i może to nastąpić w czsie jak przyjdzie pewnym osobom do głowy aby maszyny udoskonalić ludzkim mózgiem!
    Księgi zaczęły się otwierać i ryczeć trąby a to nas prowadzi do wojny najpierw za sprawą programów naładowanych agresją!
    Ta energia rozchodzi sie jak zaraza i potrzebne będą całe Zastępy aby ją powstrzymać!