• ~Monia xd
    (2011-12-27 11:37)
    Ludzie nie panikujcie chociarz ja też nie ukrywam że sie boje . To wiedziec morze tylko Pan Bóg ! ... miał by w 2000 , 2010 , ,... i jakos żyjemy ... nie niepokojmy sie na zapas bedzie no to co zrobimy ... ? Nic . :( pozdrawiam
  • ~pani spostrzegalska
    (2011-08-29 19:25)
    stare ludziska cierzko pracują, amłodzi posklepami burszuią i jak tak można dalej żyć gdzie policia ,pasorzyty rzondzą i dzieci obserwują dopracy nie pujdą tylko dopośredniaka się otchaczą ipod sklep.
  • ~polaczek maly
    (2011-08-29 18:56)
    syn matce starej niechce iść po leki czy sprawunki czy po chlep tylko ją potrzosa,jak kary ma niemabyć na niego .tak kukońcowi miało być...zgroza'
  • ~polak mały.
    (2011-08-29 18:20)
    zacznie się od polski i iuż widać poczontek ,nienawiść,kłamstwa,obczernianie bliżniego,chciwość ,brak sacunku do ojca,matki ,lenistwo tylko żyć zrecistów. zoszanowaniem dla nas.
  • ~ada
    (2011-08-07 20:45)
    czy to poważne się dzieje może to fikcja
  • ~EWA KOBY
    (2011-07-30 02:54)
    TO NATURA BUNTUJE SIE PRZECIW POLITYKO ,A WYBORCY NIE
  • ~kika10
    (2011-06-24 06:54)
    Piękne zdjecia ... Piękne wyładowania...
  • ~Adrianna
    (2011-06-23 23:20)
    10 jest the best zainteresowana jestem co to takiego to pomarańczowe podobne do wielkiego ptaka
  • ~Konfacela
    (2011-06-16 15:22)
    Taki proces może nastąpić przez różne ludzkie poczynania, jednak można go zatrzymać w pewnych sytuacjach jeśli znajda sie odpowiedni ludzie o duzych duchowych możliwościach. Ojciec Brahnam w Arizonie pisał o koncu swiata już w 1963 roku a jednak sie pomylił, bo to nie jest proces pewny i nie jest tak zapisany a musi nastąpić szereg wydarzeń wcześniej!
    Ludzie są sprawcami takiego procesu i może to nastąpić w czsie jak przyjdzie pewnym osobom do głowy aby maszyny udoskonalić ludzkim mózgiem!
    Księgi zaczęły się otwierać i ryczeć trąby a to nas prowadzi do wojny najpierw za sprawą programów naładowanych agresją!
    Ta energia rozchodzi sie jak zaraza i potrzebne będą całe Zastępy aby ją powstrzymać!
  • ~Konfacela
    (2011-06-16 15:08)
    ~~jasnowidz,
    to świetnie, że się wypowiadają ludzie na forum, tylko czemu tak katastroficznie? Ja myślę, że Bóg jest dobry i nie chce zniszczyć swoich dzieci i to sa poczynania ludzi w tym kierunku, niż samego Boga, chyba, że jest inny fasłszywy bóg, bo o takim już czytałam i ogłosił się w Rosji a jego żona matką boską! Tylko w takim razie trzeba się zastanowić czego dokonali aby tak sie puszyć? może przenoszenie mentalne, tylko, że my to znamy od dawna!
    Z zaskoczenia można kogoś nabrać ale Bóg przemawia inaczej ! Zwyczajnie wiesz, że tak jest!
  • ~Konfacela
    (2011-06-16 14:59)
    ~~fatima,
    opowiadasz brednie, nie zaczęło sie nic w Polsce tylko poczatek jest w Rosji tych nieszczęść i jakie godło mają od 1991 roku?
    Końca świata nie widać ale w Biblii jest coś o powórnym przyjściu i jego zapowiedzi, czytałaś?
  • ~(*
    (2011-06-15 17:06)
    Więcej podziemnych prób nuklearnych.O tymsię w ogóle nie mówi-bo po co? Tak samo zresztą o tym ile kasy przeznacza się klechom w ramach umowy konkordatowej.
  • ~lekarz urolog
    (2011-06-11 13:26)
    to jest efekt piernięcia , czyli wydalenia bąka przez przeydenta Komorowskiego
  • ~sozypater
    (2011-06-09 11:29)
    Jeszcze kilka tajich wybuchów i zacznie się epoka lodowcowa. I kto tu bredził o ociepleniu klimatu? Wpływ człowieka na procesy dziejące się na Ziemi jest bardzo mały (co nie znaczy, że żaden).
  • ~Red. Nacz
    (2011-06-08 22:09)
    Ostatni koniec świata z przyczyn technicznych się nie odbył
    Wszystkich zadłużonych w providencie , gorąco przepraszamy .
    O następnym planowanym końcu świata niezwłocznie Państwa poinformujemy .

    Redakcja Dziennika
  • ~wojtek
    (2011-06-08 15:52)
    trzecie jest najlepsze
  • ~kyniu65
    (2011-06-08 05:32)
    ale jaja kaczora donalda
  • ~swojcie
    (2011-06-08 03:03)
    dobra ujecie ;)
  • ~fatima
    (2011-06-08 02:52)
    Nie zaczal sie koniec swiata, tyklko kara boza juz trwa od trzech lat, ktora bedzie coraz silniejsza az do oczyszczenia swiata, zaczelo sie w Europie w Polsce, a teraz juz maja podtopienia Niemcy, przyjda rowniez tornada i trzesienia ziemi. W Niemczech jest uspiony wulkan, ktory bedzie rowniez czynna. Na kolana i czyncie pokute, bo Pan jest blisko sadzic zywych i umarlych, ale jeszcze bedzie wojnia z Rosja, okolo 30 dni. Przejda az po Holandie, krew poplynie na ulicach zachodu rzekami.
  • ~jasnowidz
    (2011-06-08 01:47)
    Pewnego przeslania ktore bylo dane wam wy ludzie nie rozumiecie,,starajcie sie zrozumiec jeden fakt,,ze 21 maja rozpoczol sie proces konca swiata,,to nie jest tak ,jak wam sie wydaje ze konic swiata to jest jak zgasniecie swieczki czy zarowki,,,nie,, wlasnie od tego momentu,,czyli od 21maja rozpoczol sie proces konca swiata ktory moze trwac 5 lub 10 lat az do totalnej zaglady,amen

Może zainteresować Cię też: