• ~swojcie
    (2011-06-08 03:03)
    dobra ujecie ;)
  • ~wojtek
    (2011-06-08 15:52)
    trzecie jest najlepsze
  • ~polak mały.
    (2011-08-29 18:20)
    zacznie się od polski i iuż widać poczontek ,nienawiść,kłamstwa,obczernianie bliżniego,chciwość ,brak sacunku do ojca,matki ,lenistwo tylko żyć zrecistów. zoszanowaniem dla nas.
  • ~pani spostrzegalska
    (2011-08-29 19:25)
    stare ludziska cierzko pracują, amłodzi posklepami burszuią i jak tak można dalej żyć gdzie policia ,pasorzyty rzondzą i dzieci obserwują dopracy nie pujdą tylko dopośredniaka się otchaczą ipod sklep.
  • ~polaczek maly
    (2011-08-29 18:56)
    syn matce starej niechce iść po leki czy sprawunki czy po chlep tylko ją potrzosa,jak kary ma niemabyć na niego .tak kukońcowi miało być...zgroza'
  • ~ada
    (2011-08-07 20:45)
    czy to poważne się dzieje może to fikcja
  • ~EWA KOBY
    (2011-07-30 02:54)
    TO NATURA BUNTUJE SIE PRZECIW POLITYKO ,A WYBORCY NIE
  • ~kika10
    (2011-06-24 06:54)
    Piękne zdjecia ... Piękne wyładowania...
  • ~Adrianna
    (2011-06-23 23:20)
    10 jest the best zainteresowana jestem co to takiego to pomarańczowe podobne do wielkiego ptaka
  • ~Konfacela
    (2011-06-16 15:22)
    Taki proces może nastąpić przez różne ludzkie poczynania, jednak można go zatrzymać w pewnych sytuacjach jeśli znajda sie odpowiedni ludzie o duzych duchowych możliwościach. Ojciec Brahnam w Arizonie pisał o koncu swiata już w 1963 roku a jednak sie pomylił, bo to nie jest proces pewny i nie jest tak zapisany a musi nastąpić szereg wydarzeń wcześniej!
    Ludzie są sprawcami takiego procesu i może to nastąpić w czsie jak przyjdzie pewnym osobom do głowy aby maszyny udoskonalić ludzkim mózgiem!
    Księgi zaczęły się otwierać i ryczeć trąby a to nas prowadzi do wojny najpierw za sprawą programów naładowanych agresją!
    Ta energia rozchodzi sie jak zaraza i potrzebne będą całe Zastępy aby ją powstrzymać!
  • ~Konfacela
    (2011-06-16 15:08)
    ~~jasnowidz,
    to świetnie, że się wypowiadają ludzie na forum, tylko czemu tak katastroficznie? Ja myślę, że Bóg jest dobry i nie chce zniszczyć swoich dzieci i to sa poczynania ludzi w tym kierunku, niż samego Boga, chyba, że jest inny fasłszywy bóg, bo o takim już czytałam i ogłosił się w Rosji a jego żona matką boską! Tylko w takim razie trzeba się zastanowić czego dokonali aby tak sie puszyć? może przenoszenie mentalne, tylko, że my to znamy od dawna!
    Z zaskoczenia można kogoś nabrać ale Bóg przemawia inaczej ! Zwyczajnie wiesz, że tak jest!
  • ~Konfacela
    (2011-06-16 14:59)
    ~~fatima,
    opowiadasz brednie, nie zaczęło sie nic w Polsce tylko poczatek jest w Rosji tych nieszczęść i jakie godło mają od 1991 roku?
    Końca świata nie widać ale w Biblii jest coś o powórnym przyjściu i jego zapowiedzi, czytałaś?
  • ~(*
    (2011-06-15 17:06)
    Więcej podziemnych prób nuklearnych.O tymsię w ogóle nie mówi-bo po co? Tak samo zresztą o tym ile kasy przeznacza się klechom w ramach umowy konkordatowej.
  • ~lekarz urolog
    (2011-06-11 13:26)
    to jest efekt piernięcia , czyli wydalenia bąka przez przeydenta Komorowskiego
  • ~sozypater
    (2011-06-09 11:29)
    Jeszcze kilka tajich wybuchów i zacznie się epoka lodowcowa. I kto tu bredził o ociepleniu klimatu? Wpływ człowieka na procesy dziejące się na Ziemi jest bardzo mały (co nie znaczy, że żaden).
  • ~Red. Nacz
    (2011-06-08 22:09)
    Ostatni koniec świata z przyczyn technicznych się nie odbył
    Wszystkich zadłużonych w providencie , gorąco przepraszamy .
    O następnym planowanym końcu świata niezwłocznie Państwa poinformujemy .

    Redakcja Dziennika
  • ~fatima
    (2011-06-08 02:52)
    Nie zaczal sie koniec swiata, tyklko kara boza juz trwa od trzech lat, ktora bedzie coraz silniejsza az do oczyszczenia swiata, zaczelo sie w Europie w Polsce, a teraz juz maja podtopienia Niemcy, przyjda rowniez tornada i trzesienia ziemi. W Niemczech jest uspiony wulkan, ktory bedzie rowniez czynna. Na kolana i czyncie pokute, bo Pan jest blisko sadzic zywych i umarlych, ale jeszcze bedzie wojnia z Rosja, okolo 30 dni. Przejda az po Holandie, krew poplynie na ulicach zachodu rzekami.
  • ~wiem
    (2011-06-07 21:21)
    cuchnące bąki kaczki a nie Tusk
  • ~pies pawłowa