• ~sb
    (2012-06-11 09:56)
    a my zielona wyspa
  • ~kontakton
    (2012-06-11 08:55)
    Cała UE upada a nie jeden kraj...ha.ha.ha
  • ~kontakton nie kontaktuje
    (2012-06-11 10:14)
    Właśnie byłem ostatnio w tej "upadającej" Unii. Po 2 latach od poprzedniego wyjazdu mogę stwierdzić, że wolę ich kryzys od naszej "prężnej gospodarki". U nich kryzys oznacza, że nie mogą sobie wymienić starych rzeczy na nowsze, ale wszystko już dawno mają. My też już mamy to co oni: takie same samochody jak oni, tylko starsze, takie same domy jak oni, tylko mniejsze ...
  • ~grecy powinni wrócić
    (2012-06-11 16:10)
    do drachmy i żyć z turystyki...Dla strefy euro Grecja w drachmach...byłaby obłędnie tania...turystów mieliby od groma przez cały rok...i tak spłaciliby dług...żyli w miarę przyzwoicie...a niemieckie banki dające kredyty na zakup ...niemieckich towarów ...np. kredytowanie zakupu aut...wypad...
  • ~Śmiech Historii..
    (2012-06-11 16:25)
    Cała nasza cywilizacja umiera w miarę jak muzułmanie rozmnażają się na europejskim socjalu za nic mając całą naszą kulturę. Chrześcijanie znów jak dawniej staną się niewolnikami a ich kobiety inkubatorami nowej wiary. Zabytki Grecji do obejrzenia?? Tak, jeśli pozwoli kustosz Ahmed..
  • ~miki
    (2012-06-11 16:30)
    poprawni wzięli się za wycinanie komentarzy.. była opinia bez wulgaryzmów...??
  • ~Grecja to w sumie bogaty i piękny, ciepły kraj
    (2012-06-11 18:50)
    GRECY ZAWSZE SOBIE PORADZĄ. A JAK WRÓCĄ DO DRACHNY BĘDĄ MIEĆ BARDZO DOBRZE. TURYŚCI ZAWSZE JAKIEŚ ZAWIOZĄ IM PIENIĄDZE. A DO NAS KTO PRZYJEDZIE, KTO TAK U NAS ZOSTAWIA SWOJE PIENIĄDZE???
  • ~kler to szuje
    (2012-06-12 09:00)
    prędzej czy pózniej ludzie zniszczą faune i flore ZIEMI bo to sa samobójcy ZIEMIA nie jest w stanie wyzywic i pomieśćic tyle ludzi
  • ~goss
    (2012-07-13 21:45)
    Też myślę, że kłopoty Grecji zaczęły się gdy przeszli na euro, u nas pewnie też nie byłoby kolorowo wtedy, choć ja i tak kocham Grecję i jak tylko mogę to szukam ofert na jakiś urlop, teraz wyhaczyłam super ofertę w alfa starze na Kretę, więc trochę "dofinansuje" grecką turystykę ;-)
  • ~=Dolarowiec z 1980 r
    (2013-01-06 21:37)
    Jakby Polacy nie rzucili się na "zielone"a szanowali polską złotówkę ?pańskie oko konia tuczy a nędzny Polak po świecie się włóczy?>/