• ~Aha
    (2013-09-02 08:11)
    Przeciętny Polak spędza wakacje na RODOS. To znaczy: Rodzinny Ogródek Działkowy Ogrodzony Siatką...
  • ~czesiek
    (2013-08-30 22:01)
    Polecam Łebę z ruchomymi wydmami , Giżycko z ładnymi jeziorami a zwiedzanie to kopalnia soli Kłodawa i piramidy a właściwie jedna w Rapie . Baraninę jeść i leżeć na ciepłej plaży za małe pieniądze to Turcję polecam .
  • ~emir
    (2013-09-02 10:55)
    No tak na gwałt zbiorowy to tylko do Indii.
  • ~fakty bez glupot
    (2013-08-31 21:06)
    re ~ewa koby2013-08-31 20:18
    Obudzilas sie z hibernacji?? Od 01.07.2013 HR jest w Unii. Jesli chodzi o Chorwacje ma niezastapione morze i wyspy. Polecam! UE nie POlecam!
  • ~do:właśnie wróciłem z Hurghady
    (2013-08-31 17:18)
    Jak mozna pojechac na urlop do kraju w ktorym gina ludzie, cywilisci,-kobiety i dzieci. Sumienia nie macie!
  • ~Hrvat
    (2013-08-31 10:42)
    I znowu opluwanie... każdy temat dobry... żalmi was,,,
  • ~SPOSTRZEGAWCZY
    (2013-08-31 09:55)
    te wszystkie wyjazdy organizowane sa dla10% POLAKOW wszelkiej mascci zlodzei. urzedasow dobrze oplacanych przez PO I PSL.RESZTA TRAKTOWANA JEST JAKO CIEMNA HOLOTA CELOWO SLABO WYNAGRADZANA SLABO ODZYWIANA PRACUJACA JAKO NIEWOLNICY W ZAKLADACH PRZEKSZTACONYCH PRZEZ OBYDWIE NOMENKLATURY DLA SWEGO NIEZASLUZONEGO DOBROBYTU.
  • ~~~
    (2013-08-31 07:31)
    Wybierają takie, gdzie można ciężko, ale godnie zarobić.
  • ~właśnie wróciłem z Hurghady
    (2013-08-31 00:54)
    To bzdura, że Egipskie kurorty nie są bezpieczne. W Hurghadzie nic niebezpiecznego się nie dzieje. W czwartek późnym wieczorem poszedłem z żoną na kawę i sziszę do Sakkali, czyli do samego centrum miasta. Nie spotkaliśmy po drodze ani na miejscu żadnego turysty ale też i niczego niebezpiecznego. Raz przejechał patrol policji w transporterze opancerzonym - to wszystko. W Egipcie trwa teraz ogromny kryzys turystyczny. Hotele są zamykane jeden po drugim ze względu na małą liczbę gości. Od rezydenta usłyszałem, że teraz leżaki rezerwują gości a nie odwrotnie. Lokalnym drobnym przedsiębiorcom pozostaje tylko liczyć straty. Mnie osobiście najbardziej szkoda tych, którzy oferują przejażdżki na wielbłądach lub konno - nie mają teraz za co wykarmić zwierząt, a bardzo często (szczególnie w Hurghadzie) zwierzęta te zawsze były bardzo zadbane.
    Wiadomo, że teraz w Egipcie nie da się zwiedzić zabytków, ale hotele są na bardzo wysokim poziomie i w tej chwili oferują bardzo korzystne ceny. Korzystają teraz na tym głównie Niemcy i Francuzi, bo ich jest teraz najwięcej w kurortach. Rosjanie lada dzień wznowią loty, Anglicy podobnie. Naprawdę warto w tej chwili skorzystać z tych pustych hoteli - wyjątkowa okazja, by naprawdę wypocząć.
  • ~aaa
    (2013-08-30 18:10)
    jak to gdzie ? do dupy