Gdzie wyjechać późną jesienią i zimą? Wyspy Kanaryjskie to idealna opcja

| Aktualizacja:

Grecja i Bułgaria biją rekordy popularności podczas letnich wyjazdów, ale jak wynika z danych biur podróży, jeśli spojrzymy na sumę całorocznych wyjazdów, to właśnie Wyspy Kanaryjskie należałoby postawić na pierwszym miejscu listy ulubionych wyjazdowych miejsc Polaków. Najczęściej wybierane wyspy to Teneryfa, Fuerteventura, Gran Canaria i Lanzarote. Każda z nich mogłaby być uznana za mini kontynent, każda z nich jest inna, ale bez względu na to, którą wybierzemy, możemy być pewni, że odpoczniemy tam bez względu na porę roku. A co warto zobaczyć na Wyspach Kanaryjskich? Przygotowaliśmy kilka informacji, które mogą pomóc w wyborze konkretnej destynacji.

wróć do artykułu
 • ~Fiona
  (2017-11-05 13:17)
  A ja lece na moja ulubiona wyspa Lanzarote do mojego ulubionego hotelu tuz przy plazy, pokoj z widokiem na morze. Uciekam przed zima, przed tym swiatecznym wariactwem. Wigilia i Sylvester w hotelu, mam 64 lata , jestem emerytka, rok w rok swieta z rodzina wszystko ladnie, ale teraz ciesza sie na inne swiata , zrywam z tradycja, najwyzszy czas. ! 4 tygodnie , alleluja!
 • ~TWARDOWSKI z Oslo
  (2017-10-29 01:45)
  POlecam i preferuje Madere, jak Rysiek Swetru....:)))
 • ~kris35
  (2017-11-23 13:59)
  Zimą obowiązkowo narty i snowboard, w tym roku zaklepałem już kilka dni w Halna Residence w Krynicy Zdroju. Leżenie plackiem na plaży to nie dla mnie. Na Kanary planuję się wybrać w lato, ale pod kątem zwiedzania. Myślałem, żeby wypożyczyć samochód i samemu objechać okolicę.
 • ~Hrabia
  (2017-12-29 18:36)
  Bzdury Kanary lub Madera w grudniu styczniu oraz lutym to porazka. Deszcz temperatura 18 -23 st zimny ocean sztormy wraz z silnymi wiatrami. Krotkie dni . Zadna rewelacja. I zawsze rezydenci z biur brwdza to samo ze rok temu bylo pieknie a w tym roku anomalie pogodowe. Kanary moze tak ale od czerwca do listopada. To samo Madera. Zima to Zanzibar Bali czy Dominikana vide Karaiby.
 • ~xyz
  (2017-12-22 18:49)
  Zostać na Teneryfie na zawsze.

Może zainteresować Cię też: