Gdzie wyjechać na święta? "Alpy wychodzą taniej niż Białka Tatrzańska"

| Aktualizacja:

Zagranicą? A może w Polsce? Oferta wyjazdów biur podróży na święta jest bardzo rozbudowana, a Polscy coraz chętniej decydują się na nietypowe ich spędzanie.

wróć do artykułu
  • ~Tt
    (2018-10-10 21:23)
    W Białce tatrzańska b drogo byłam i juz nie chce
  • ~Brt
    (2018-10-11 12:27)
    Jesli wyjazd zagranice to tylko z dokumentami z clubcardu!! Nie zdajecie sobie sprawy ile to ulatwic potrafi.
  • ~kierpce
    (2018-10-16 11:26)
    jeszcze chwila jeszcze moment będzie tak drogo ,że jedynie wyjazd w słowackie Tatry będzie opłacalny ,my jak zwykle bez umiaru . Momy już kolej na Kasprowy to ci dudków bedzie ,że hej
  • ~Pp
    (2018-10-17 10:12)
    Nie tylko cena, liczy się jakość. W Alpach nie czekałem na wejście do kolejki - wsiadałem do pierwszego wagonika, jaki przyjechał. Na szlakach cisza, spokój i szum dalekich wodospadów. Byłem w Czerwcu, nie wiem, jak to wygląda w szczytach urlopowych, ale rozmiar ma tu znaczenie - ruch rozkłada się na wiele atrakcji. Pozdrawiam.
  • ~Tania Zimek
    (2018-10-20 00:23)
    A może Jordanię spróbujcie? Piękny kraj z bogatą historią, do tego tanie wycieczki (Itaka organizuje za niecałe 2000 zł). Opłaca się :)
  • ~utylizator styropianu
    (2018-11-21 13:06)
    Dudkarzom jak zwykle odwaliło !
  • ~dawny frajer
    (2018-11-21 13:52)
    Jeden dzień z wychodkiem za oborą kosztuje tyle, ile trzeba zapłacić za dwa dni w niezłym hoteliku w Alpach. Cepry, kiedy się opamiętacie?
  • ~Obiektywny student
    (2018-11-21 18:50)
    Tylko PiS! Reszta = zło i diabelstwo!
  • ~Julka
    (2018-11-21 19:34)
    Białka Tatrzańska nie wchodzi w grę bo tam głosują tylko na PiS a ja na takich kasy nie wydam, taniej, lepiej w Alpach
  • ~Misio...,,,,,,,,,.,,.,,.,,,.,.,,,..
    (2018-11-22 00:25)
    Najtaniej wychodzi przed telewizorem- byłem i wszystkim polecam. Jest duża pewność ,że nie zabiją i nie okradną, ponadto nie wydaje się głupio pieniędzy i nie wychodzi się na frajera, ani głupiego cepra.

Może zainteresować Cię też: