Kąpali się nago w Morskim Oku. "Zostali przykładnie ukarani i nie protestowali"

| Aktualizacja:

Dwóch turystów z czeskiego Brna w wieku 58 i 64 lat zostało ukaranych mandatami za kąpanie się nago w Morskim Oku – poinformował PAP w poniedziałek Edward Wlazło komendant straży Tatrzańskiego Parku Narodowego (TPN).

wróć do artykułu
  • ~Miso.,,,,,....,,,,,...,,,,..
    (2019-07-01 22:30)
    W wieku 58 i 64 lat nagość w miejscu publicznym , to również obraza uczuć estetycznych.
  • ~cycata baśka z mokotowa
    (2019-07-01 21:05)
    Za takie coś to tylko do ciupy.
  • ~jontek z zakopca
    (2019-07-02 09:03)
    Obcokrajowcy, wiadomo. Nasi by tak nie zrobili, byliby na pewno w gatkach.
  • ~Dariusz Andrzej Kowarczyk
    (2019-07-01 21:19)
    Gdzie wyznaczono miejsca do spozywania alkoholu, cymbaly?
  • ~LOGICZNA HELENkA
    (2019-07-02 00:41)
    jak by im stanął w takiej zimnej wodzie to byłoby o czym pisać !!!
  • ~gog
    (2019-07-02 07:57)
    No cóż, schodzić ze szlaku i kąpać się na terenie parku narodowego nie wolno - to było ich wykroczenie, natomiast taki czy inny strój do kąpania to sprawa wtórna i dyskusyjna.
  • ~Wacek
    (2019-07-02 11:39)
    Zostali przykładnie ukarani? To jakieś jaja . Dlaczego nikt nie pisze, że chodzi o mandat w kwocie 100 zł ! Za takie same publiczne obnażanie się i nieobyczajne zachowanie, w tym wobec licznie przebywających tam dzieci, w Czechach byliby ukarani mandatem w wysokości 6.000 zł !!! Należy pamiętać, że zarówno Czesi, jak i Słowacy wystawiają polskim narciarzom i turystom słone rachunki za akcje poszukiwawcze czy ratownicze dochodzące do parunastu tysięcy złotych. Polskie służby TOPR, nawet z użyciem helikoptera, wystawiają rachunek "0" zł ! Ostatniej zimy, polski pseudobokser zamówił sobie bezpłatną taksówkę w postaci helikoptera, który był potrzebny do zwiezienia go i jego pieska, bo mu zmarzł nosek - ze Śnieżki.
  • ~szczurwa
    (2019-07-02 09:45)
    Gdy nie ma spraw poważnych, pora na zajęcie się drobiazgami. Ile nas taka "straż" kosztuje?