Polacy unikają Bałtyku jak ognia? "Zimno i sinice, za to lepsze ceny"

Najpierw niskie temperatury i opady w całym kraju, teraz jeszcze sinice nad morzem. Wakacyjna pogoda ostudziła – dosłownie – oczekiwania hotelarzy i zapał Polaków do wypoczynku na rodzimych plażach.

wróć do artykułu
  • ~Troyes
    (2019-07-22 16:22)
    Nadchodzi nowa fala upałów. Uśmiałem się. W czerwcu przez 3.5 tygodnia było pięknie. Ekolodzy bredzili o historycznym wskazaniu że nadchodzi epoka żaru. W lipcu miało być tak samo a było jak we wrześniu. Ekolodzy już nic nie mówili. W ten weekend miały być afrykańskie upały. Śmiech. Były ale afrykański pimor **** ze śmiechu. W sierpniu noce krótsze zimniejsze woda chłodniejsze więc kolejny sezon do kitu. Gdzie to ocieplenie bo w maju ludzie jeszcze grzałki w domach.
  • ~deron
    (2019-07-22 21:01)
    Nie jeżdżę w góry bo źle się czuję wśród ludzi głosujących na PiS. No chyba że w Sudety - tam są normalni ludzie.
  • ~żeby nie ceny
    (2019-07-22 22:08)
    Ceny są zawrotne .W kraju nie opłaca się wypoczywać .
  • ~Barmikkacper
    (2019-07-23 07:47)
    Byłem w Hiszpanii tydzień. Hotel dla 4 osób 1200 złotych. Jedzenie ok. 40-60 zł na osobę. Pogoda-zawsze słońce. Jednym słowem nigdy więcej urlopu nad Bałtykiem, po prostu sie nie opłaca.
  • ~zojka
    (2019-07-22 23:10)
    Ja unikam Gdanska, tam Ruska mafia rządzi. To czerwone komunistyczne miasto
  • ~Joanna Bialystok
    (2019-07-22 20:10)
    Morze ma sinice, Mazury np Małkinie k Ełku to plaga kleszczy. Są, wszędzie w pościeli na ścianach trawie i leszczynowych krzakach. Zmarła 8 letnia Emilka na pokleszczowe zapalenie opon mózgowych. Takich zachorowań jest więcej. Przepełnione oddziały zakaźne. Boleriozą to już epidemia. Większość osób jeszcze o tym nie wie bo objawy podobne są np do zapalenia korzonkow nerwowych. Ci którzy lekceważy zagrożenia powinni zobaczyć jak wygląda człowiek z boleriozą która zaatakowała nerwy twarzy. Bolerioza atakuje wszystko np mięsień serca. My byliśmy tam mimo ostrzeżeń. Mamy wszyscy bolerioze. Będziemy ostrzegać zawsze bo do końca życia mieć będziemy bolerioze. Do niedawna uwazalismy że to nas nie dotyczy.
  • ~Marzena z miasta
    (2019-07-22 16:28)
    ja w wakacje to tylko polske może z dzieciakami a pogoda zawsze jakas jest
  • ~Artur. Mazury.
    (2019-07-22 20:17)
    Tak mylących prognoz jak w Polsce nie ma nigdzie w świecie. Oglosili upały a w tej chwili godz 21 mamy 9 stopni. Mamy na Mazurach już jesień rano mgły i wilgoć wieczorem zimno i wietrznie. Mądrzy ludzie nie jadą tu na wakacje oprócz żeglarzy bo ceny są podobne na Mazurach i Egipcie. Brud wilgoć brudne jeziora pojone krowy w wodzie stojące załatwiają swoje potrzeby do jezior i potem ludzie w tej "zupie" się kapią. Potwierdzam że kleszcze to koszmar. Są ich miliony. Całe szczęście że 500 plusy już tu nie pędzą bo boleriozą to wyrok. Nie pomogą potem lamenty po co nam to było.
  • ~RtX
    (2019-07-23 08:12)
    Nie jeżdżę nad bałtycki syf. Tylko Grecja lub Hiszpania - super kwatery, wspaniała pogoda, czysta woda, znakomite jedzenie i atmosfera jak nigdzie indziej. Byłaby jeszcze Chorwacja gdyby nie wszechobecne Przemixy Sebixy Halyny i Grażyny. Im dalej od Cebulaków tym lepiej
  • ~Nieznana
    (2019-07-24 15:54)
    12 lipca pojechałam nad morze bałtyckie i byłam mile zaskoczona fajna pogoda (jak dla mnie i nie było sinic!
  • ~Majka
    (2019-08-19 12:28)
    Ja niedawno wróciłam z Ustki z dziesięciodniowego urlopu i szczerze to dawno nie miałam tak udanego urlopu :) Hotel jest doskonale przystosowany pod rodziny z dziećmi i to własnie do nich kierowana jest główna oferta hotelu. Gdy dzieciaki szalały na animacjach to ja relaksowałam się na masażu czekoladowym w spa ;) było pięknie!!