Wakacje last minute? Uważaj na te zapisy!

| Aktualizacja:

Popularność wyjazdów typu last minute w Polsce nie maleje. Jak wynika z badań Polskiej Izby Turystyki w 2018 roku blisko 52 proc. klientów biur podróży kupiło wycieczki na miesiąc lub krócej przed wyjazdem. "Last minute" jest też najczęściej wyszukiwanym hasłem dotyczącym wakacji w polskim internecie. W okresie urlopowym Polacy wpisują je 500 tys. razy w miesiącu! Wyjazdy kupowane na ostatnią chwilę często kryją jednak niemiłe niespodzianki. Te mogą nie tylko popsuć wyjazd, ale też mocno uderzyć po kieszeni. Na jakie zapisy uważać?

wróć do artykułu
 • ~Ekspert Superpolisy
  (2019-08-14 11:24)
  O dobre ubezpieczenie warto zadbać samemu. Podstawowy zakres i najniższa suma ubezpieczenia to w wielu przypadkach niewystarczająca ochrona. Najkorzystniej dopasować polisę do swoich potrzeb, do kraju oraz do wszystkich aktywności, jakie planujemy wykonywać na zagranicznym wyjeździe. W wyborze najlepszego produktu pomocna jest porównywarka Superpolisa, która daje możliwość porównania ofert kilkunastu ubezpieczycieli i wyselekcjonowanie najbardziej odpowiadającej nam polisy.
 • ~Mirabelcia
  (2019-08-14 09:40)
  Chodzę do zaprzyjaźnionego biura podróży i zawsze panie wybierają dla mnie najlepszą opcję, pokoje ekonomiczne mają jakieś oznakowanie dx1 czy coś takiego dobrze nie pamietam, jak chce się lepszy standard to można dopłacić. W Grecji jak byliśmy to mieliśmy dobry hotel, lecieliśmy tam czarterem Enter air, z lotniska transfer nie był daleki, żadnych dodatkowych opłat nie było no chyba, że za parasole i leżaki na plaży, ale to akurat normalne, lot powrotny też mieliśmy w rozsądnych godzinach i nie musieliśmy koczować na walizkach w hallu czekając na autobus.
 • ~kinga
  (2019-08-20 12:47)
  ja jadę z Itaką z oferty last minute już za dwa tygodnie :D Nie mogę się doczekać !