Dawid Andres, Polak, który jeździ TIRem po świecie: Jedyne, czego nie lubię i nie rozumiem na polskich drogach, to...

| Aktualizacja:

Polscy widzowie znają go z programu "Ciężarówką przez Stany", w którym pokazywał jak wygląda praca kierowcy w USA. W kolejnym sezonie Dawid Andres znów wsiada za kierownicą TIRa, lecz tym razem wyjeżdża na wietnamskie drogi. Czy odnalazł się w tych nowych warunkach, jak zaczęła się jego przygoda z podróżami i jak ocenia polskie drogi i polskich kierowców, zdradził w rozmowie z dziennik.pl

wróć do artykułu
  • ~ooo
    (2019-01-29 00:33)
    z nosa i brody wygląda na taliba lub eskimosa, ale który może mieć na imię Dawid ?
  • ~Rysiek
    (2019-01-28 14:49)
    Z nacji, z którymi pracuję najwięcej narzekają Czesi później Niemcy i Rosjanie.
  • ~krisgonz
    (2019-01-29 08:18)
    też bym tak chciał podróżować,
  • ~HUNTER
    (2019-01-29 08:51)
    Ten miły pan to showman który z prawdziwym profesjojnalizmem w tej branży ma niewiele wspólnego. TIREM jezdzi się tylko w Polsce bo gdzie indziej pojazd ten nazywa się CIĘŻARÓWKÀ . TIR to umowa międzynarodowa a nie pojazd.
  • ~melania
    (2019-02-23 19:14)
    no gratuluje odwagi coś wspaniałego życzę Bożej Opieki pierwsze dzisiaj z tym spotkałam że ktoś pracuje i zwiedza
  • ~Preuss
    (2019-01-29 08:50)
    Niemcy dużo narzekają tylko nie przykazdym
  • ~alex
    (2019-01-29 09:57)
    ten Pan to bardziej aktor niż kierowca zawodowy, taki Colombo czy Kojak, wojna nie wygląda tak jak na filmach z Rambo
  • ~qq
    (2019-01-29 09:53)
    Ależ chłop karierę zrobił - jeździ ciężarówką... No no, osiągnięcie nie lada...
  • ~mar
    (2019-01-29 11:26)
    Z mojego rodzinnego Gorzowa Wielkopolskiego do Warszawy jechało się 7-8 godzin, a teraz zajmuje to tylko 4,5 godz Panie kierowca . Gdyby w USA za przejechanie paru km powiedzmy " autostradą " płacili proporcjonalnie tyle co u nas ZADEN rząd nie uchowałby sie dłużej jak miesiąc Zarobki u nas 4 $ godz uw USA 10-11 $ / mowa o min 60km opłat 5 $ w stanach to powinno być ok 13-14$ za 60 km . Czy to by przeszło ? Pytam sie . U nas kapitalista zawsze ma wytłumaczenie nawet w tedy gdy przejazd tym ****** zajmuje 1,5 godz
  • ~jo
    (2019-01-28 21:18)
    pokczamp
  • ~siwy
    (2019-04-22 19:07)
    oki , dzisiaj oglądałem, pokazał w US jak amerykański sen zmusza do koczowania pod mostem tych co za min pensje nie stać na wynajęcie nory...
  • ~atoja
    (2019-08-12 21:18)
    czekam na Indonezję i pozdrawiam :)
  • ~Kierowca
    (2019-08-13 00:50)
    w USA ciezko jezdzac ciezarowka i zwiedzec chyba ze teraz odkad wszedl elektroniczny log book jak ja jezdzilem na papierowej ksiazce to nie bylo czasu nawet sie wyspac a z tymi bramkami nie rozumie o co chodzi jezdzac co dziennie ciezarowkom 20mil w Illinois I-294 od I-55 do Balmoral Ave wyszlo by grubo ponad 1000$ na miesiac

Może zainteresować Cię też: