Ceny nad morzem. Ile zapłacimy za wakacje nad polskim Bałtykiem?

| Aktualizacja:

Niecałe 1 900 zł za wakacyjny apartament i 2 800 zł za pokój w cztero- lub pięciogwiazdkowym hotelu. Co najmniej tyle w tym roku musi wydać czteroosobowa rodzina planując tydzień wakacji w lipcu lub w sierpniu nad polskim morzem – wynika z szacunków platformy rezerwacyjnej VacationClub. – W porównaniu z zachodnimi i południowymi zagranicznymi kurortami Polska nadal oferuje ceny na kieszeń Polaków – twierdzą hotelarze.

wróć do artykułu
  • ~ToToTo
    (2018-10-05 21:17)
    Teraz warto zainwestować w apartamenty nad morzem, by potem wynajmować je turystom. Fajny sposób by dobrze zarobić. Też zainwestowaliśmy w apartamenty w nadmorskiej miejscowości Rowy od Lubicz. Fajne, spokojne miejsce, w sam raz na wakacyjny odpoczynek nad Polskim morze.
  • ~Natalia
    (2018-09-10 11:35)
    To zależy... co i gdzie. Ja z mężem byłam w Hotelu Lubicz Ustce, w którym korzystaliśmy z basenów, spa, restauracji i jak na warunki, i atrakcje cena była dobra. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, bo wypoczęliśmy i odnowiliśmy się ;) No i te romantyczne i pyszne kolacje w eleganckiej restauracji. Zastanawiamy się czy i w przyszłym roku tam nie pojechać chociaż na miesiąc.
  • ~Elżbieta
    (2018-08-25 11:29)
    Ciekawe statystyki. Ja za granicą na wakacjach nie byłam i jakoś mnie tam nie ciągnie. W Polsce mamy wystarczającą ilość pięknych miejsc. Sama jestem po tygodniowym urlopie z rodziną nad morzem. Byliśmy w Kołobrzegu - wręcz uwielbiamy to miejsce, a dzięki takiemu hotelowi jak Aquarius Spa, pobyt zalicza się do bardzo udanych. Pozdrawiam.
  • ~Kajetan
    (2018-08-06 00:03)
    Czy warto wziąć kredyt na wakacje? Przede wszystkim warto poświęcić chwilę i dokładnie prześledzić oferty firm pożyczkowych – dzięki temu możemy znaleźć najtańszy kredyt. Wonga ma korzystną ofertę, 10 zł pierwsza pożyczka, wniosek o przyznanie wystarczy złożyć elektronicznie.
  • ~Agata
    (2018-07-24 11:38)
    Wakacje nad morzem to spory wydatek, więc zostajemy z mężem w domu tylko syn pojedzie na zieloną szkołę do Dagmoru w Ustce, bo szkoda dzieciaka, żeby całe wakacje się nudził w domu. Nam zostanie grillowanie na działce ;)
  • ~Kasia
    (2018-07-23 11:57)
    Uwielbiam nasze polskie morze niezależnie czy jest pogoda, czy jej nie ma. W tym roku jadę do Gdańska i mam zarezerwowany hotel w Lido Gdańsk, podobno 2 minuty od plaży, jak dla mnie rewelacja, będę mogła wstawać na wschody słońca
  • ~Anna
    (2018-07-13 09:16)
    Nad polskim morzem wcale nie jest aż tak drogo, jak twierdzą Ci, którzy wolą spędzać wakacje za granicą. Ja tego nie rozumiem,bo u nas jest pięknie i morze też mamy super. My z rodziną byliśmy w tym roku w Ustce w pięknym Hotelu Lubicz, który jest świetny dla rodzin. Jest wiele rozrywek, z których wspólnie korzystaliśmy. Było wspaniale.
  • ~Ania78
    (2018-07-11 10:33)
    To ile zapłacimy to tylko nasza indywidualna decyzja, więc nie rozumiem czemu ludzie zawsze muszą mieć jakieś "ale". W tym roku nie szczędziliśmy z mężem pieniędzy, bo chcemy w końcu odpocząć razem z dziećmi i mieć do tego dogodne warunki. Dlatego na wakacje jedziemy do Ustki do hotelu Grand Lubicz - który oferuje i basen i spa i jest bardzo przyjazny rodzinom z dziećmi. Mam nadzieję, że pogoda nam dopisze bo hotel znajduje się blisko morza i fajnie byłoby złapać jakąś opalenizną i pobawić się z dzieciakami w piasku.
  • ~sandra
    (2018-07-10 12:14)
    Ja w tym roku trochę zaszaleję i zapłacę więcej niż miałam w zwyczaju, ale za luksusy się płaci :D Jadę z rodziną do Ustki i zatrzymamy się w hotelu Grand Lubicz, moja przyjaciółka mi poleciła że jest to fajny hotel dla rodzin z dziećmi. Z tego co patrzyłam na stronie to mają spa na terenie hotelu, basen a nawet dyskotekę, czyli każdy znajdzie coś dla siebie. Ma tez fajna lokalizację bo blisko morza.
  • ~Martyna33
    (2018-07-02 20:02)
    nad morze jeździmy co roku i ceny nie wydają nam się straszne. w tym będziemy mieszkać w Villa Baltica w Karwi i powiem że ceny jak nataki dobry standard nie są wysokie. Z polecenia tam jedziemy bo koleżanka z pracy ze swoją rodziną tam była w poprzednie wakacje i mówiła że warto że właściciele mili i dużo atrakcji jest. Do morza też nie jest daleko jak mówiła. Kiedyś się zdarzyło że 3 km mieliśmy do morza to dzieciaki dały się nam we znaki.. a to na barana a to na ręce. a człowiek sam nie dał rady a tu na własnych nogach będą chodzić.
  • ~Karola
    (2018-07-02 18:52)
    To, jaka cenę płacimy za wakacje zależy przede wszystkim od nas. ja zawsze rezerwuje wczasy z wyprzedzeniem i bezpośrednio w hotelu. W tym roku wybraliśmy Mielno i oferte hotelu unitral. w pogoda? znajomy był teraz 2 tygodnie w zakhyntos i caly pobyt chodzil z parsolem, opalenizny zero. z tym zawsze jest loteria, niezależnie gdzie jesteśmy, dlatego evby meic alternetywe - wybieramy hotel ze spa i wracamy zadowoleni :)
  • ~Greetings from Baltic
    (2018-07-02 14:24)
    A po ile jest ogorek kiszony i suszony sledz made in china? Polowke zytniej biore ze soba. Kobiety swojej nie zabieram, bo drzewa do lasu nie nosze. W taka pogode, zimno, leje I wieje, to tylko z jakas mezatka trzeba pofiglowac. A potem glupi maz z Warszawki bedzie chowal.
  • ~DD
    (2018-07-02 13:50)
    Gratuluję Januszom, którzy teraz spędzają wakacje na spędzie we Władysławowie czy innych miejscach. Ładną macie pogodę!

Może zainteresować Cię też: