Święta i Sylwester nad Bałtykiem – ile to kosztuje?

| Aktualizacja:

O 6 proc. za apartament na wynajem i 15 proc. za pokój w hotelu – o tyle więcej w tym roku trzeba zapłacić za pobyt nad polskim Bałtykiem w okresie noworocznym – szacuje platforma rezerwacyjna VacationClub. Pomimo wyższych cen chętnych nie brakuje, oferta wyprzedała się już niemal w całości.

wróć do artykułu
 • ~tia...
  (2018-12-22 16:13)
  Turcja-7dni- hotel 5*, przelot, dwie osoby-2800zł... Sylwester i dodatkowo uroczysta kolacja Nowy Rok... Na szczęście basen kryty na obiekcie, bo przy 15-17 stopniach w dzień, to jednak za zimno na morze...
 • ~Dominika
  (2018-12-28 15:31)
  Ceny wszedzie tak naprawde sa dosc wysokie, ale ludzie - to jest w koncu sylwester. co roku tego jednego dnia ceny szybuja w gore. dlatego nie ma co oszczedzac i bawic sie jak jest okazja. ja dzis poszlam na zywiol i zarezerwowalam jeden z ostatnich pokoi w hotelu unitral w mielnie razem z balem. idziemy z narzeczonym i cieszymy sie bo to nasz pierwsszy taki bal nad morzem :)
 • ~Gabi
  (2018-12-30 20:56)
  ja i moj maz tez wybieram sie na sylwestra nad polskie morze. nie mozemy się doczekac!!! i nie tylko na bal, ale zostajemy w hotelu unitral caly tydzien :) Jak szalec to szalec!

Może zainteresować Cię też: