• ~jacek43
  (2013-06-02 11:27)
  BESTIA z dziesięcioma rogami jest UNIA EUROPEJSKA Orędzie nr 351 z serii Ostrzeżenie Niedziela, 19.02.2012, godz. 03.00 Moja droga, umiłowana córko, nie musicie obawiać się tych przekazów. Ponieważ dawane są one światu z powodu MIŁOŚCI, jaką mam dla całej ludzkości. Znajomość nadchodzących wydarzeń pomoże przygotować Moje dzieci, tak aby mogły bronić Prawdy. Moje ostrzeżenia mogą pomóc w szerzeniu nawrócenia i pozwolą po raz kolejny potwierdzić Moim dzieciom Prawdę Mojej obietnicy Powtórnego Przyjścia. Moje Powtórne Przyjście odbędzie się w czasach waszego życia, dzieci. Wy, z tego wybranego pokolenia, będziecie korzystać z CUDÓW Mojego Chwalebnego Królowania na ziemi. Obejmuję pośród was, Moich WYBRANI dzieci, tych, którzy odwrócili się od mnie i zaprzeczają Istnieniu Mojego ukochanego Ojca, Najwyższego Boga. Moja Miłość obejmie tych, którzy Mną gardzą. Z czasem nawrócą się. Uznanie Moich przekazów dawanych tobie, Mojemu prorokowi CZASÓW OSTATECZNYCH, któremu dana jest odpowiedzialność otwarcia siedmiu pieczęci, nie wystarczy. To, co jest naprawdę ważne, to Zbawienie wszystkich waszych braci i sióstr na całym świecie. Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami podniesie się, aby zdominować swoje długo cierpiące niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest UNIA EUROPEJSKA, zwana Babilonem w Księdze Objawienia. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny i jego sojusznika niedźwiedzia, ROSJĘ. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm i biada temu, kto będzie widziany, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale Chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymsko-Katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać MSZE W TAJEMNICY. Dzieci, wszyscy Moi wyznawcy, nadszedł czas, aby rozpocząć planowanie waszej przyszłości. Będę prowadził was w każdej chwili. Rozpocznijcie przygotowania teraz, ponieważ dany będzie czas, aby to zrobić. Ponownie mówię wam, modlitwa, i to wiele modlitw, osłabi moc bestii, NIEDŹWIEDZIA i CZERWONEGO SMOKA. Będą panować przez bardzo krótki czas. A po tym zostaną zniszczeni. Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus
 • ~JOKER
  (2013-06-02 13:20)
  KŁAMSTWO!
  CZY myślicie, że wszyscy są matołami, nie znają obcych języków, nie wiedzą, co to NG, nie słyszeli o Google?
  Top 10 Beach Cities, według National Geographic, publikacja 2013:
  1. Barcelona, Spain
  2. Cape Town, South Africa
  3. Honolulu, Hawaii
  4. Nice, France
  5. Miami Beach, Florida
  6. Rio de Janeiro, Brazil
  7. Santa Monica, California
  8. Sydney, Australia
  9. Tel Aviv, Israel
  10. Vancouver, British Columbia
 • ~taka prawda
  (2013-06-02 17:56)
  Ten National Zalosny Geo sie z ***** na lby POmienial
 • ~plażowicz
  (2013-06-02 16:23)
  "National Geographic" po publikacji na temat katastrofy smoleńskiej stał się niewiarygodny. Teraz dał dowód śmieszności.
 • ~observ
  (2013-06-02 15:49)
  Czy za kilka dni należy się spodziewać informacji że magistrat Warszawy to najlepszy bufet w Europie ?
 • ~ach my POLACY
  (2013-06-02 15:27)
  zakwalifikowal!!! spelnia wymogi bycia plaza miejska...nikt nie powiedzial, ze jest w czolowce...czytajcie ze zrozumieniem!!!
 • ~voiceinthedesert
  (2013-06-02 14:25)
  Po co kłamać ludom w oczy. Woda wiślana jest przecież zatruta! Ja pływałem wokół świata na plażach, gdzie poziom zatrucia jest zero! Wszystko w Polsce jest zatrute! Leki, które lekarze przepisują na ból głowy, zatruwają i przyczyniają się do śmierci!. Tydzień temu, dwie tabletki "Doreta" mało mnie nie zabiły, z nic nie pomogły! Dzi było dokładnie to samo z dwoma tabletkami "Flunarizinum WZF". Polacy płacą za wizytę u doktorów i za leki, ponad 100 złotych, żeby paść trupem a nie się wyleczyć, jak w normalnych krajach! Proszę opisać, jakie doświadczenia maja inni z wymienionymi lekami.
 • ~Robnad
  (2013-06-02 14:07)
  OKER2013-06-02 13:20
  KŁAMSTWO!
  "CZY myślicie, że wszyscy są matołami"

  no to stąd się urwały te zastępy cymbałów POkemońskich?
  prawie Hamlet.
 • ~obserwer_1
  (2013-06-02 14:02)
  główną atrakcją tej plaży w warszawie że można tam zobaczyć chytrą babę z warszawy niejaką hgw ksywka bufetowa. pawia można puścić po ucieczce z plaży
 • ~DinX
  (2013-06-02 13:24)
  Kochani! Nie musicie się już tak wysilać! Przecież wszyscy wiedzą, że pod Tuskiem, PO i Waltzową - mamy wszystko najlepsze, kobiety mają największe cycki, faceci najdłuższe wacki na świecie i musimy się tego rozwiązania trzymać, bo jak przyjdzie Kaczor - to babom sflaczeją, a chłopom się skurczą.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.