• ~niestety
    (2014-09-06 15:45)
    Polska jest piekna ale ludzie sa ku...y!
  • ~zakopiańczyk
    (2014-09-06 11:13)
    Zdjęcia Tatr- tragiczne!!! amatroszczyzna w ścisłym tego słowa znaczeniu. Na portalach internetowych zdjęcia Tatr są rewelacyjne i to właśnie nie zawodowców. Wydać kasę przez MSZ za takie badziewie - kompromitacja.
  • ~Bag
    (2014-09-06 09:32)
    wracam tam i zawsze mnie zachwycają te widoki...
  • ~Nostradamus
    (2014-09-06 09:48)
    Nie dlugo krajobrazy Putina
  • ~Abel
    (2014-09-06 12:49)
    ~winda
    ~Nostradamus

    Idźcie się leczyć do ortopedy,bo na psychiatrę za późno.
  • ~prałkowce
    (2014-09-06 12:20)
    Tak wyglądał mój las sadzony od pokoleń,zabrało państwo,drzewa wycieli za komuny,dziś tam chaszcze rosną,a drewno od pokoleń było zbierane.i hodowane
    e szkoda słów...nikt lasu nie wróci,a na co pusta ziemia po nim.
  • ~co to jest, parodia
    (2014-09-07 10:12)
    a wierzby z tych profi zdjęć, to w jakich miejscowościach, jak do nich turysta zza miedzy trafi. Zadnej bieriozki we mgle nie pstryknął, eeh.
  • ~@abel
    (2014-09-06 13:22)
    tobie IMBECYLU NIC JUZ NIE POmoze - genetyczne idioctwo jest nieuleczalne!
  • ~walę takich po ryjach.
    (2014-09-06 11:06)
    Na tym portali zawsze debile mają rację łącznie z tobą winda patafianie. Ten Nostradamus to nie jest Ciepła Parówa z III b?
  • ~aleks
    (2016-07-25 21:21)
    polska jest piekna ale narod niedobry ma duzo faszystow. znisszcyl wiele pomnikow bochaterow radzieckich I polskich ktorzy wyzwolili polske od zbrodniarzy hitlerowskich. jesli by nie armia czerwona toby was polakow hitlerowcy wydusili w komarach gazowych. stawiacie teraz pomniki bandytom z ak I nsz ktorzy po wojnie wymordowli kikanascie tysiecy obywateli polskich nawet w tym kobiety I dzieci teraz szukacie wojne z rosja szkoda doprowadzicie do zaglady polski usa nie bedzie walczyc zawas caly was rzad to kupa glupich faszystow przepraszam ze to pisze ale to jest niestety prawd!