• ~Gosia
    (2019-02-19 18:36)
    W tych miejscach gdzie byłam do tej pory to Kołobrzeg podobał mi się najbardziej, piękna plaża i dużo atrakcji a przy tym nie było tłoczno. hotel Aquarius SPA na nocleg ideał, do plaży bliziutko a jak pogoda gorsza to jest co robić, wielki basen, klub zabaw i sala gier dla dzieci. Byliśmy w zeszłe lato, 2+2 w tym roczny syn.
  • ~Ustkaa
    (2019-02-18 01:04)
    Należy wziąć parę rzeczy pod uwage jeśli chcemy wybrać odpowiednią dla nas plaże. My najczęściej jeździmy do Ustki i wtedy zatrzymujemy się Hotelu Lubicz, zlokalizowany jest niedaleko plaży. Bardzo ładny obiekt, wspaniale wyposażony między innymi w spa. Nie zdążyłam skorzystać niestety z wszytskich zabiegów :/ Mają również bardzo smaczną kuchnie :)
  • ~Nadia Sara
    (2019-01-20 18:37)
    Rowy to bardzo fajne miejsce, wszędzie blisko. Miejsce przyjazne, mili ludzie, bardzo czyste plaże. My byliśmy w ośrodku Domki Rowy na Różanej 8 domki komfortowe i ekskluzywne. Niedaleko czysta i szeroka plaża, w sezonie każdy znajdzie dla siebie sporo miejsca.
  • ~Gabriela
    (2018-11-23 08:44)
    Racja, Ustka jest przepiękna. Moje ulubione miasto chyba w całej Polsce. :)) Ostatnio byłam na tamna wczasach w Hotelu Lubicz. Cudowne miejsce. Lokalizacja ekstra. Jedzenie bardzo dobre. Pokoje piękne i przestronne. Codziennie chodziliśmy na basen- czyściutka woda i faktycznie da się popływać :)) A wieczorem dosłownie dwa kroki i byliśmy na plaży !!!
  • ~Oliwia
    (2018-09-13 13:59)
    Świetnie jest w Rowach, ostatnio nawet z mężem zdecydowaliśmy się kupić sobie apartament Lubicz w tej miejscowości. Jest bardzo ładna okolica i spokojna. No i chyba co ważne jak się podróżuje nad morze blisko jest do plaży. A pogoda wakacyjna ostatnio nas zaskakuje i panują wielkie upały, także nie trzeba wcale jechać za granicę żeby fajnie wypocząć.
  • ~Edi ☺ Rob
    (2018-08-11 22:37)
    Cudze chwalicie swego nie znacie nasz Bałtyk tego roku był cudny polecam Rewal dla tych którzy szukają oderwania się od codzienności i chcą odpocząć w spokoju.Zostało mi jeszcze 3 dni w tym cudownym miejscu aż żal wyjeżdżać
  • ~Krzysztof
    (2018-08-04 07:33)
    Ustka ? A co tam fajnego ? Na promenadzie poza Korsarzem nic dobrego nie zjesz. Wszędzie śmierdzi stara frytura. Blisko Ustki polecam Poddąbie lub Rowy. Bardzo polecam Kołobrzeg A dla mnie nr.1 to Swinoujscie. Piękna plaża i świetne jedzenie A przy tym taniej niż w Ustce.
  • ~Znawca
    (2018-07-17 02:43)
    W Lebie jest najpiekniejsza plaza na calym wybrzezu
  • ~Monia
    (2018-07-13 09:53)
    Ja najbardziej lubię wakacje spędzać w Trójmieście, nawet jak pada to jest co tam robić. Od lat zatrzymuję się w dzielnicy Brzeźno, bo jest tam fajny hotel Lido Gdańsk. Lubię się tam zatrzymywać bo na plażę mam dwie minuty, a przed hotelem też jest fajny ogródek można się zrelaksować wieczorem
  • ~Paulina
    (2018-07-09 09:59)
    Najbardziej podoba mi się Pobierowo i Pokoje Aga. Wspaniałe miejsce na wypoczynek
  • ~Dagmarka
    (2018-06-28 13:16)
    A ja uwielbiam Bałtyk Resort w Rewalu! Cudowna plaża i bajeczne warunki dla dzieci :)
  • ~Mirek19
    (2018-06-21 18:29)
    Byłem niedawno w hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa i z pewnością mogę polecić to miejsce osobom które mają ochotę na relaks poza miejskim otoczeniem. Dookoła hotelu bajkowe krajobrazy mnóstwo zieleni i śpiew ptaków. Spa bardzo dobrze rozbudowane z jacuzzi wewnętrznym oraz zewnętrznym. Hotel posiada bogatą gamę zabiegów. Duży wybór masaży orientalnych ja zdecydowałem się na Balijski i był to strzał w 10. Warto pochwalić także kuchnie jedzenie smaczne. Jeżeli chodzi o pokoje świeżo i przede wszystkim czysto. Naprawdę polecam
  • ~buc
    (2018-06-18 12:44)
    pojade nad polskie morze, kiedy piwo bedzie zimne jak woda w morzu,a wodaciepla jak piwo ale atmosfera ok
  • ~MIGA
    (2018-06-12 11:07)
    Kołobrzeg czysta szeroka plaża, pięknie
  • ~Noclegowicz
    (2018-06-01 20:48)
    A może do Helu na półwysep? Polecam apartament morski sea hel i noclegi na wysokim poziomie
  • ~Piotr.S
    (2018-05-31 22:53)
    Ustka swietna miejscowosc,piekne plaze i okoliczne lasy z trasami MTB,kwatery dla kazdego cos sie znajdzie,osobiscie chowam sie przed Usteckim gwarem i zimnymi(mimo lata)letnimi wieczorami w Grabnie tuz przed Ustka.
  • ~Renka
    (2018-05-29 20:20)
    Wakacje w Ustce wspominam jeszcze z dzieciństwa, kiedy to mama zabierała mnie i brata na inhalacje późnym latem. Ten sentyment własnie sprawił, że w tym roku zaplanowałam rodzinną majówkę nad polskim morzem. I nie zawiodłam się. Oczywiście nie zdecydowaliśmy się na ten sam co przed laty ośrodek z lekko socjalistycznym zacięciem ;) Wybrałam Grand Lubicz, który oferuje standard pięciu gwiazdek i usługi uzdrowiskowe. Dla mnie spacery wzdłuż plaży, a dla dzieciaków moc atrakcji takich jak baseny, boiska, zjeżdżalnie... Ah! te trzy dni to zdecydowanie za mało!
  • ~Polo
    (2018-05-19 13:21)
    Jezdzimy co roku do Krynicy Morskiej. Calkiem blisko dojechac z poludnia Polski, czysciutkie plaze i mozna znalezc spokojne lokum o niezlym standardzie blisko morza. Nie ma tego zgielku tak jak w Lebie czy Wladyslawowie.
  • ~Justyna
    (2018-05-06 21:42)
    Uważam, że wakacje bez wyjazdu nad morzem można uznać za stracone. Od kilku lat spędzam je w Kołobrzegu, w Aquarius SPA. To hotel wykończony w wysokim standardzie, z basenem i restauracją. Zabiegi przez niego oferowane są naprawdę świetne! Nie widzę potrzeby wyjazdu za granicę, równie udane wakacje można spędzić w Polsce... Są na pewno tańsze i nie trzeba tracić czasu na dojazd.
  • ~Mt
    (2018-05-01 07:34)
    Najlepsza plaża jest w Mikoszewie 👍👍👍👍

Może zainteresować Cię też: