• ~leki
    (2019-01-03 09:58)
    Wszystkie poniemieckie, a nasza zasługa, że zapuszczone.
  • ~ZZ
    (2019-01-03 13:17)
    Szczawno Zdrój nie polecam nie ma czym oddychać bo droga przechodzi tuż koło uzdrowiska. Dym z kominów dusi i nie ma czym oddychać
  • ~Wstyd Polacy
    (2019-01-03 11:15)
    W Lądku - Zdroju od rana kręcą się żule i pijacy, żebrzący o 5 złotych na "chleb". W samym centrum uzdrowiska syf i bałagan - okna i drzwi pozabijane deskami. Inne domy straszą wybitymi szybami.Bylem tam dwa razy : 2002 i 2014 - za każdym razem był gorsza obsługa i wyższe ceny za krótszy czas zabiegów.
  • ~MiD
    (2019-01-04 14:19)
    Uzdrowisko Duszniki Zdrój już straciło swoją renomę.Z 5000 kuracjuszy w turnusie w latach 80-tych,zostało zaledwie 200-300 osób,przeciętnie,w turnusie.Zabiegi borowinowe zlikwidowano 30-lat temu.Nie ma też ludzi odwiedzających turystycznie-w parku pustki!!!! To koniec uzdrowiska!
  • ~Oj
    (2019-01-05 12:25)
    Autor był na bani, czy na haju?
  • ~Chmurka
    (2019-01-03 20:20)
    Proponuje Moszna // Moschen w Opolskim....
  • ~2_kk