Oto najcenniejszy zabytek Europy. Stoi w Paryżu

| Aktualizacja:

Nie Koloseum, nie Akropol, czy Wawel. Najcenniejszym zabytkiem Europy, zdaniem włoskich ekspertów, jest Wieża Eiffla. Wyliczyli, że symbol Paryża wart jest aż 434 miliardy euro.

wróć do artykułu
  • ~tex
    (2012-11-04 21:20)
    TA KUPA PORDZEWIAŁEGO ŻELASTWA CAŁE ŻYCIE MALOWANA KOŃCZĄ U GÓRY ZACZYNAJĄ NA DOLE BEZNADZIEJA TOTALNA !!!
  • ~wiosna
    (2012-11-04 17:42)
    Wieża Eiffla cenniejszym zabytkiem niż np. Notre Dame? Albo właśnie Koloseum?
    Pierdo... ły zza stodoły. Mega nawet
  • ~slimak
    (2012-11-04 16:45)
    makaroniarze zapraszaja terrorystow
  • ~hahahaha
    (2012-11-04 16:49)
    STADION NARODOWY imienia Jozefa Bąka - to jest najcenniejszy relikt!
  • ~EGZORCYSTA
    (2012-11-04 17:57)
    No tak, w odkąd w Hiszpanii władzę przejęła Partia Ludowa po rządzie Zapatero, to kryzys finansowy widać na ulicach Barcelony, oraz ... hehehe
    na budowie niezbędnego do życia kościoła giganta za dziesiątki miliardów euro!
    DOBRE!!! A w Polsce idzie się raczej na ilość niż na jakość, bo na każdym placu i osiedlu mamy kościół, jakieś 15 tys w sumie. Marzę o czasach kiedy się te obiekty przekształcą w coś naprawdę pożytecznego: szpitale, hotele, markety, itp
  • ~Nostradamus
    (2012-11-04 19:22)
    A miasto z żelazną wieżą spalą jego mieszkańcy i to już wkrótce
  • ~erkm
    (2012-11-04 20:49)
    Chyba zwariowali z ocena w Euro.Chyba euro bliskie upadku , jak podaje sie takie zwariowane ceny.Swiat chyba zwariowal.
  • ~niki
    (2012-11-05 14:50)
    robi wrazenie, widzialam ja rok temu, w ogole jestem wielka fanka podrozowania i zwiedzanai nowych miejsc, ale tym razem pojechalabym na nietypowe wakacje, zastanawiam sie nad oferta ktora znalazlam na zingtravel.pl, a mianowicie nad wyjazdem na safarii w kraju masajow, zawsze chcialam zobaczyc te wszystkie dzikie zwierzeta na zywo oraz ozbaczyc jak zyja masajowie i poznac ich zwyczaje z bliska
  • ~Nasław
    (2012-11-09 15:43)
    Jestem inżynierem i stwierdzam ,że ta wieża jest pomnikiem technologii nitowania ,którą obecnie w większości zastąpiono spawaniem elektrycznym i gazowym . Jest to NAIWIĘKSZA KONSTRUKCJA NITOWANA ŚWIATA !!! Już drugiej takiej nigdy nie będzie i trzeba ją systematycznie konserwować .