Włochy walczą o turystów

| Aktualizacja:

Jak każdego lata, Włochy zażarcie walczą o zagranicznych turystów. Ich największymi rywalami pozostają Hiszpania i Francja, największym zaś nieprzyjacielem - drożyzna.

wróć do artykułu
 • ~mada
  (2013-07-20 20:39)
  i niby jak walczą?! w artykule o tym ani słowa... to po co w tytule? dla zachęty?!
 • ~voiceinthedesert
  (2013-07-20 22:18)
  Rada dla Włochów: obetnijcie ceny hotelowe o co najmniej 50%. Nauczcie kultury tych, którzy obsługują turystów. Szczególnie mam na myśli potrzebę nie podnoszenia głosu pod pretekstem, że "taki mamy głos"! I brońcie turystów przed mafią. Ja bylem ciężko zatruty u was w Rzymie. A w Mediolanie, mafia skradła mi 7,000 tysięcy dolarów w pociągu, co w 2001 roku było małą fortuną! Gdy przypadkowo zauważyłem, jak podejrzany w tej sprawie wsiadł do pociągu na stacji Roma-Termini, policja kolejowa nie chciała zatrzymać tegoż pociągu, który za minutę odszedł z bandytą na pokładzie! Taka "współpraca" z mafią niegodna jest kraju cywilizowanego i niegodna jest mieć turystów!
 • ~Fiona
  (2013-07-30 03:57)
  O mnie nie muszą walczyć, ja od dawna chciałam do Włoch pojechać i w tym roku w końcu mi się uda. Jako, że chciałam jak najwięcej zobaczyć, musiałam odłożyć trochę gotówki, ale bardzo fajną ofertę znalazłam w katalogu Almaturu, biura, które moim zdaniem jest najlepsze w naszym kraju.

Może zainteresować Cię też: