Reklama
Reklama
Reklama

Nowa świecka tradycja: Dzień Dziewczynek

Po raz pierwszy obchodzimu ustanowiony przeONZ 11 października Międzynarodowy Dzień Dziewczynek. To święto ma przede wszystkim przypominać o dyskryminacji dzieci. Zobaczcie, jak żyją małe dziewczynki w dalekich krajach.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Nepal dziewczynki dziewczynka dzień ONZ święto dyskryminacja
Reklama

Komentarze (6)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • LAS
  2012-10-13 01:01
  Ciekawe skąd we współczesnych ludziach bierze się tyle sadyzmu? Ludzkość pragnie wykorzystywać wszystkich i wszystko. Spośród ludzi najsłabsze i najłłatwiejsze do wykorzystania są małe dziewczynki., Można je używać jako prostytutki, służące, można je bezkarnie zbesztać i pobić. Czasami zadłużeni rodzice sprzedają swoje córki mafiom.
  0
  zgłoś
 • qaqqaqaa
  2012-10-12 08:33
  pedofilia i tyle
  0
  zgłoś
 • Meduza
  2012-10-12 08:19
  Myślę, że te bardzo przeciętne wręcz marniutkie zdjątka są taką manifestacją podróżnikowania w IXI wiecznym styku. James Cook czy dr Livingstone spoglądali zadumieni: o, słoń. o, tubylec. Ja osobiście nie lubię zoologizowania "tubylców" nawet na okładkach National Geographic. A tak w ogóle to Dzień Dziecka juz zlikwidowany, czy to tylko nieporadna hodowla małych feministek? W Japonii obchodzi sie dzień chłopca Tango-noSekku (stąd jedwabne karpie powiewające na wietrze) i święto lalki, Hinamatsuri, czyli święto dziewczynek.
  0
  zgłoś
 • krzyhoo1
  2012-10-12 07:41
  u nas bez wysiłku zrobiłby jeszcze bardziej 'klimatyczne' zdjęcia - wystarczy skręcić w pierwszą -lepszą bramę na Piotrkowskiej w Łodzi, w Warszawie na Pradze nie potrzeba skręcać, a 70% miasteczek na wschód od Wisły i na Pomorzu Środkowym to "fantastyczne" plenery fotograficzne
  0
  zgłoś
 • struś pędziwiatr
  2012-10-12 07:36
  Coś mi to powszechną w Elitach UE Pedofilą pachnie...
  a dziewczynki, jak dziewczynki... ja tam lubię dzieci i nie uznaję aborcji ani żadnych takich...

  dziecko jest dla dorosłego zadaniem... do wychowania i usamodzielnienia...

  .
  0
  zgłoś
 • jazu
  2012-10-12 06:24
  dzien dziewczynek z pakistanu tylko?
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama