• ~Arek
  (2012-02-26 20:39)
  Mi by się przydało takie leżenie odłogiem na plaży niestety by nad Bałtykiem uświadczyć pogody to rzecz trudna dwa sezony z deszczem, myślę czy nie polecieć do Hiszpanii pytanie tylko z jakim biurem teraz cienko stoją i znów będą głośne bankructwa a turyści na lodzie.
 • ~ola
  (2012-02-27 12:29)
  Przed kupieniem czegokolwiek sprawdź biuro i po krzyku. Ja zawsze od verdict raporty kupuję, Jak firma ma dobra kondycję to raczej o poślizgu nie może być mowy.
 • ~Klaudia
  (2012-02-27 22:34)
  Ale super!! Jak ja bym chciała żeby lato było też i w Polsce. Te niskie temperatury dały mi porządnie w kość. Ale trochę sobie niebawem odpocznę, bo za 2 dni lecę do Egiptu. Mam nadzieję, że tam też jest lato. Chociaż z tego co widziałam, to tam prawie cały czas jest ciepło. Wiadomo, że wieczory chłodniejsze itd, ale mimo wszystko 20 stopni na plusie to jest 20 na plusie, a nie na minusie. Znalazłam bardzo fajny wyjazd na stronie alfastaru, do Egiptu, a konkretnie do Dahab. Cena konkurencyjna, wyjazd już zaraz, z wyżywieniem itd. No i słońce, to mnie przede wszystkim cieszy.
 • ~lizka
  (2012-02-29 13:36)
  Eeee tam, bez przesady. Wcale nie bankrutują. W zeszłym roku nie słyszałam bynajmniej o czymś takim... Ja w sumie i tak od dwóch lat jestem wierna, latam z alfastarem przynajmniej raz do roku, a 2 lata temu byłam z nimi w lutym w Egipcie a później w czerwcu w Tunezji. Teraz mam zamiar zaszaleć, wybieram się na Fuerteventurę. O organizację jestem spokojna, powierzam mój wypoczynek w profesjonalne ręce. Myślę, że jak trochę poczytasz to będziesz wiedział z kim warto lecieć i gdzie, a z kim nie!
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.