• ~Agnieszka
    (2012-03-28 19:09)
    Nigdy tam nie byłam więc nie wiem. Ale trochę podróżowałam po świecie. Moje 2 ulubione miasta to Paryż i Lizbona ale gdybym miała wybierać to chyba jednak postawiłabym na stolicę Portugalii. Odwiedziłam ten kraj w zeszłym roku. Byłam na wycieczce objazdowej. Super zorganizowana podróż przez alfa star). Portugalska kuchnia, tamtejsi ludzie, imprezy, zabytki. To wszystko mnie oczarowało! Pokochałam tamtejsze targowiska, kościoły, kościółki, restauracje i małe knajpki w których objadałam się najróżniejszymi pysznościami - a zwłaszcza rybami. Nigdzie nie spotkałam takich przypraw, nigdzie nie spotkałam się z takim przyrządzaniem potraw. Polecam gorąco!
  • ~obserwator
    (2012-04-04 19:49)
    Jak dla mnie nr 1 to Wenecja, nr 2 to Rzym, nr 3 to Paryż (oczywiście nie w całości), nr 4 to Tokyo, nr 5 to Kyoto, nr 6 to Wiedeń, nr 7 to Praga, nr 8 to Barcelona, nr 9 Rio i nr 10 to Mediolan. Z Polskich jak dla mnie miast nr 1 to Toruń, nr 2 Wrocław i nr 3 to Kraków, reszta mnie zwyczajnie nie zachwyca ale może po prostu jeszcze nie widziałem najlepszego. W każdym bądź razie polskie miasta to nie ta liga co wiele miast francuskich czy włoskich, ci co myślą inaczej patrzą przez pryzmat własnych sentymentów lub zwyczajnie za mało widzieli.
  • ~RANDAL
    (2012-05-13 20:42)
    Mylisz sie Stanka,
    najpiekniejsze jest Dzialdowo, gdzie wszystko idzie "zalatwic"( nawet moja OBLANA Mature 1978), gdzie niestety zrobilem 3 Bledy na egzaminie z jez. polskiego, ale dyr GRAJKOWSKI POszedl na reke mojej maumusi Agacie - to byly czasy - i tak dzisiaj jezdem slynnym masazysdom.
    Z POwazaniem
    magYster Wojtek Pstragowski
  • ~wersus
    (2013-02-22 18:16)
    Dr Krzysztofie a co myślisz o ...Morągu?
  • ~o.dyr.
    (2012-09-29 22:02)
    Moim zdaniem najładniejszym miastem jest Florencja, która bije na głowę taki Krumlov, który z kolei jest miasteczkiem pokroju Kazimierza Dolnego. Ma oczywiście swój urok, ale "miej proporcium mocium panie" !
  • ~southpole43
    (2012-06-27 01:47)
    Krumlov? Kazdy moze tak powiedziec gdy nigdy nie odwiedzil GRODKOW w woj. opolskim.
  • ~Polski turysta
    (2012-06-11 10:02)
    Ten ze Świdnika to napewno nigdzie nie był oprócz Świdnika.
  • ~aa
    (2012-05-20 02:20)
    A ja uważam, że pięknym miastem jest Świdnik koło Lublina, nowoczesnym, z pięknie odnowionymi kolorowymi elewacjami bloków mieszkalnych , z wybrukowanymi kostką brukową równymi chodnikami, ze ścieżkami rowerowymi, z fontanną w centrum, z ogromną ilością zieleni wokół każdego bloku mieszkalnego, kościołami, z zakładami lotniczymi, hipermarketami, lotniskiem i nowym budującym się portem lotniczym "Lublin".
  • ~doogas
    (2012-05-15 07:11)
    subiektywna opinia trochę jednak na wyrost, ale przecież wiadomo, że nikt nie był we szystkich miasteczkach świata i nie da się wybrać czegoś takiego jak najpiękniejsze miasto świata. Tak samo jak Miss World nie koniecznie jest najpiękniejszą kobietą globu. Dziennikarze typują Krumlow , a ja uważam ,że Kraków, Zamość czy np. Mostar, albo Florencja biją go w przedbiegach
  • ~jurasmysz
    (2012-05-14 14:59)
    Tychy i tylko Tychy...!