• ~Bączysław Misiowski
    (2012-05-08 12:01)
    A już myślałem , że mowa o Polakach. Niesamowity lud!!
  • ~voiceinthedesert
    (2012-05-08 22:01)
    Podziwiam madrość tych ludzi. Widać, że analfabetyzm sprzyja mądrości, a nie odwrotnie! Bez zdolności czytania Pisma Świętego, ci ludzie zrozumieli niezrównaną wyższość katolicyzmu! Żadna religia na świecie nie jest w stanie się porównać z religią, którą założył sam Bóg potem jak stał się Człowiekiem. Żadna religia na świecie nie ma Fundatora, który zmartwychwstał, i zapewnił ludziom życie wieczne, oraz pełne nadziei życie terażniejsze, w którym każda zasługa człowieka, każda świętość, jest bólem zamieniajacym się w Boskie Miłosierdzie tu na ziemi!
  • ~polonus
    (2012-05-08 10:40)
    Typowe dla libertynskich mediow,PO-kazac w tle kzyz zeby tylko dokopac katolikom.Chciałem zauwazyc ze cała europa jest w wiekszosci katolicka..milionerzy tez...
  • ~polonus
    (2012-05-08 10:43)
    ..i jeszcze jedno,najwiekszym skansenem jest centrum ,,Tokio" gdzie zyje ponad 2 ml. kloszardow ,w wiekszosci z wyzszym wykształceniem,a i w kazdym wiekszym miescie w ewropie sa tacy..i wcale to nie musza byc katolicy...
  • ~TFUUUUUUUUUUU
    (2012-05-08 10:44)
    'polonus' MA RACJE!!

    Byle sie wysmiac i nabic z religii przodkow!
  • ~gicio
    (2012-05-08 10:49)
    a moze tak cos o starszych braciach w wierze?pewna ich grupa jest tak zamknieta,dosłownie",tzw.ortodoksi,.Im nie wolno uzywac zadnych urzadzen elektrycznych,itp...a ,,amisze " w USA? oj redaktorzyno,chyba byłes na szkoleniu u tow. Szehtera-wel.Michnika...
  • ~archeopteryx
    (2012-05-08 11:14)
    Brawo! Jak głęboka analiza i refleksja! Co za poczucie misji! Czyżby Dziennik chciał wygryźć z rynku National Geographic? Zdaje się, że to raczej jakiś praktykant z redakcji był ostatnio na wyciecze w Rumunii i właśnie prezentuje swoje prywatne "odkrycia".
  • ~antykatol
    (2012-05-08 11:15)
    nie czas się zatrzymał tylko nawiedzeni się zatrzymali w rozwoju. nie ma co żałować wsteczniaków. wiara im wystarcza i niech nawert w ziemiankach sypiaja a co jak kajtną to bozia weźmie ich w lepsze strony ...hahahahahaha
  • ~Dr Astic
    (2012-05-08 11:17)
    Analfabetyzm?Głeboko wierzacy katolicy?Alez to ,wypisz ,wymaluj "lud smoleński"!!!
  • ~Robnad
    (2012-05-08 12:07)
    Dr Astic2012-05-08 11:17

    he,he,jeżeli już wysuwać POdobnie logiczne wnioski ,to gdyby pokazano XVIII wiecznych POkemonów,musiałoby się skończyć na zdjęciu chlewa.