• ~kresowiak
  (2012-06-07 08:37)
  Ale ukraińskich prowokatorów się na tym forum zebrało. Rezuny, jak byście nie kombinowali będzięcie przeklętymi mordercami dzieci i kobiet. Hańba wam, hańba UPA, innym deiwiantom i iinym degeneratom
 • ~sigg9mm
  (2012-06-07 09:15)
  Nacjonalistyczne oszolomy pseudo- narodu zwanego ukrainskim, poslugujacy sie dialektem chlopow panszczyznianych z tzw. kresow Polski, usiluja w swojej glupocie pokazac, ze nie zasluguja na niepodlegly kraj w Europie. Ukraincy potrzebuja rosyjskiego buta i bata, zeby kontrolowac ich zbrodnicza nature. Zreszta klopot jest tylko z tzw. polskimi Ukraincami z zachodniej Ukrainy czyli z ziem odwiecznie polskich, ktorych po prostu Polacy traktowali zbyt tolerancyjnie przed II Wojna Swiatowa. Ukraincy ze wschodniej Ukrainy to zupelnie inni , przyzwoici ludzie - tam Rosjanie juz dawno zlikwidowali patologiczne tendencje nacjonalistyczne.
 • ~kresowiak90
  (2012-06-07 11:18)
  Czemu reklamują banderowską knajpę w polskim Lwowie??
 • ~gość
  (2012-06-07 17:10)
  To nie jest nic smiesznego Oni wymordowali setkimtysi,ecy Polak.ów Zydów Rusinów Czechów Niemców itd Nikt ich za ludobójstwo hjie rozliczł a nasz Prezydent to nawet chce ich przepraszać Panowie najpiewr rozliczyc osadzić imprzebaczyć Lwow był i jest ibedzie naszym Polskimk miastem .Przypominam nikt nie wierzył a komunaq z ZSRR upadla po istnieniu prawie 3/4 wieku w jednym dniu taqk i Wołyn w jednym dniu będzie Polslki ktoż tego dozyje.Do yej knajpy chyba zaden Polak nie wejdzie murzyn tak bo onjest na ich poziomie .Wejdz na ratusz zobacz co nam Stalin zabrał i powieś tam nasz sztandar
 • ~HISTORYK
  (2012-06-09 15:06)
  rolniku bez móZgu-Ruś należała do nas od XIV WIEKU.PRZEJĘTA POKOJOWO.
 • ~s
  (2012-06-07 19:29)
  na Ukrainców czeka syberia
 • ~rolnik bezrolny
  (2012-06-07 16:48)
  Ukraincy zawsze oceniali Polakow negatywnie, gdyz Polacy opanowali Ukraine nie zbrojnie, lecz w ramach Unii Lubelskiej otrzymujac Ukraine w zamian za pomoc Litwinom w walce z Krzyzakami. Nastepnie Polacy zrobili z Ukraincow bydlo robocze stajac sie krajem eksportujacym ukrainskie zboze. Dlatego miedzy Polska , a Ukraina jest przepasc. ktora jest POwiekszana przez glupiutka POlityke rzadu Tuska - n.p. przez narzucanie sie Ukraincom ze wspolnymi mistrzostwami w futbolu.
 • ~Bieszczadnik
  (2012-06-07 20:01)
  Wszystko to zasluga polskich elit zakochanych w Banderowcach takich jak Juszczenko i Tymoszenko.Obalili dla nich Polaka Janukowycza i mysleli ze z nimi pojda na Rosje.Teraz za wreczanie orderow weteranom UPA broni sie zlodziejki i banderowy Juli T. .Tepi sadysci i " chytro mudrzy"politycy z band UPA zrobili z Polakow swoich slugusow.A glupi Kaczor na kolanach przepraszal ich w Pawlokomie.A teraz nie wie dlacego przegrywa na Zachodzie Polski wsrod wypedzonych ogniem i siekiera.
 • ~ubu
  (2012-06-07 19:47)
  NIE MA I NIGDY NIE BYŁO NARODU UKRAIŃSKIEGO - TO KAUKASCY REZUNI, KTÓRZY WYRŻNĘLI RDZENNYCH, ODWIECZNYCH MIESZKAŃCÓW TYCH ZIEM - LACHÓW, POLAN,I LĘDZIAN,DREWLAN I INNYCH. TA SWOŁOCZ REZUŃSK POWINNA BYĆ COFNIĘTA SPOWROTEM NA PRZYBAJKALE.
 • ~wacek z karpatkowa
  (2012-06-07 18:33)
  Dżuma turecka ,tylko wykadzić a najlepiej zlikwidować tę ohydę. Nie wierzę ,że oni chcą do Europy.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.