• ~Wallenrod
    (2012-10-05 14:27)
    Brawo Dziennik za szybką reakcję. PIS-oszołomy już zaczęły wyć a jak widać taka dziura to zwyczajna sprawa i występuje wszędzie!
  • ~OMEN
    (2012-10-05 14:40)
    Taa... Tam, w świecie to dopiero są dziury ! To stawia w całkiem innym świetle te dziury warszawskie. A wlaściwie dziurki. To pewnie zasługa platformianej prezydentki warszawy, że są tylko takie małe... Nie narzekać , warszawiaki,nie narzekać!
  • ~wert
    (2012-10-05 16:40)
    Największe dziury to dziury w pustych głowach aktualnie rządzących.
  • ~do:fasgusp
    (2012-10-05 15:07)
    fagusp, też jesteśmy zdegustowani chamskim bredzeniem waszego wiesia 13. POwodów do prześmiewczych komentarzy z waszych POmatolskich POczynań jest PO zbóju! Ze śmiechu brzuch ci POpęka.
  • ~młotek
    (2012-10-05 15:28)
    Dziś mamy dwa sukcesy białe miasteczko międzynarodowe i dziurę też międzynarodową a Tusk uciekł nie święci sukcesów
  • ~zenen
    (2012-10-05 15:21)
    Dziennikarze już przyszli z pomocą Tuskowi i jego ekipie że gdzie indziej też jest tak Zawsze tak mówią jak nawalą Tuska ludzie to mówi się ze wszyscy politycy albo za wszystkich rządów stare chwyty
  • ~wiesio bicz na po
    (2012-10-05 15:26)
    Jednym słowy dogoniliśmy wreszcie Świat w dziurach dobre i tyle Brawo dziennikarze wy zawsze pod ręką by ratować twarz nierobów i kolesi z PO
  • ~Wallenrod
    (2012-10-05 15:38)
    Zapomniałem dopisać, że też mam taką dziurę w głowie, a także z całkowicie przeciwnej strony. Ta druga to od gwintowania komina.
    I co PIS-oszołomy? Nie każdy da się tak przegwinować jak ja!
  • ~drGed
    (2012-10-05 15:39)
    ale zenada...jak widac do propagandzistow dniewnika nie trzeba nawet slac wytycznych... od razu wiedza co napisac... czekamy na relacje z innej dziury
    w miescie w tvn24... na pewno bedzie dopisek "na zywo"...
  • ~mediolog
    (2012-10-05 15:41)
    dyspozycyjne pismaki muszą uważać żeby nie przesadzić w medialnym zasypywaniu Gronkiewiczowej dziury Walcowej, bo jak za dobrze zasypią, to wyjdzie ponad poziom i będzie góra. Czyli sukces.
    Poseł Szejnfeld już pewnie mówi w którejś zielonowysoiarskiej "TVjest świetnie", że miasto chciało dotlenić krety, i tylko podły pis nie szanuje tych przemiłych futrzaków.