• ~żzzakh,,,j
    (2012-10-30 18:45)
    nie wiem ale mam dziwnr przeczucie ze jest jakas siła wzsza , usa 1 wyciek ropy w zatoce meksykanskej 2 huragan katrina irena sendy susza najwieksza w histori ,,, hhmm to za placz dzieci i matek i ludzi pokrzywdzonych przez,,,
  • ~vh
    (2012-10-30 19:04)
    ale bedzie tanich samochodow z USA w Polsce... i pojda w gore czesci zeby zrobic europejczyka z amerykana (swiatelka)
  • ~Eroll
    (2012-10-30 20:20)
    przykro,że dorobek ludzi niszczy żywioł,lez proszę zwrócić,że domy za miliony dolarów są z ...tektury.gdyby budowle były trochę solidniejsze,czekało by Ich tylko suszenie i malowanie,tak trzeba budować od kartonowych podstaw.
  • ~rex
    (2012-10-30 20:23)
    to kraj zbudowany z dykty budynki murowane nie sa naruszone.
  • ~Adam
    (2012-10-30 20:44)
    Ten dom (zdjęcie 7) to wygląda jak by spłonął a nie zniszczył go huragan.
  • ~nina
    (2012-10-30 21:22)
    Hołowni nie czytam on nic wspólnego nie ma z chrześcijaństwem.
  • ~wicherek
    (2012-10-31 00:43)
    Amerykanski bog z jednodollarowki coraz intesywniej blogoslawi oswieconym Amerykanom.Jak to nazwac blogoslawienstwem czy innczej, przeklenstwem.Niech sobie te tumany wyobraza co by bylo gdyby im zaserwowano kilkanascie glowic nuklearnych.W tych dykciakach nie maja piwnic,zywa noga by nie zostala przy zyciu.Oni sa bezbronni,i slusznie Chiny mowia o nich papierowy tygrys.Chinczyzcy moga z Tybetu walic w kochane USA ,ile chca maja w masywie litej skaly potezne silosy wyrzutni rakietowych polaczonych kilometrami korytarzy,plus podziemne lotniska.Czasy wywijania palka policjanta swiata juz minely.
  • ~zk
    (2012-10-31 02:02)
    wicherek . oby Ciebie i Nikogo nie spotkalo to co nas w USA przez ta wsciekla wichure zapomnij o dolarach rublach zlotowkach
  • ~Awatar
    (2012-10-31 03:20)
    No cóż krajobraz jak po amerykańskim nalocie dywanowym gdziekolwiek na świecie. Kondotirzy demokracji doświaczają na sobie jak wygląda ich "polityka pokoju i koegzystencji". Żal mi tylko biednych zwykłych amerykanów, bo nawet w USA "rząd jakoś się wyżywi"
  • ~Nick
    (2012-10-31 04:37)
    Do żzzakh Tak masz racje ,czytalem w zeszlym roku przepowiednie dotyczacom Ameryki.Ze Ameryka zaczyna byc karana za 200 lat pychy i wyzysku jakiego swiat od nich doznal.
  • ~donatella
    (2012-10-31 06:59)
    oni nikomu nie współczują ja im też nie anomalie pogodowe są wszędzie i to tyle ciekawe czy będą obchodzic Hallowin!
  • ~Polak
    (2012-10-31 07:25)
    Największą klęską żywiołową USA jest sam Obama bin Laden
  • ~EGZORCYSTA
    (2012-10-31 08:15)
    Do wierzących w "karę boską".
    Coś w tym jest, że pan PiSdent najjaśniejszej IV RP pomrocznej został powołany do królestwa, a także w tym, że w dniu pogrzebu na Wawelu uaktywnił się wulkan, który był setki lat nieczynny i zablokował skutecznie loty samolotów w całej Europie, tak że nikt z zapowiadanych gości nie przyleciał. Aż się prosi aby powiedzieć, że sam Lucyfer witał Lecha Kalksteina.
  • ~adgen
    (2012-10-31 08:26)
    Do EGZORCYSTA - uważaj brachu żebyś ty się z luceyferem szybko nie przywitał - nie znasz łajdaku dnia ani godziny.
  • ~ola
    (2012-10-31 08:40)
    FUCK AMERICA !
  • ~strażnik lasu muminków
    (2012-10-31 09:00)
    to my zapłacimy za odbudowę
  • ~kolo
    (2012-10-31 09:28)
    CI poganie musieli doświadczyć klęski i zobaczyć że nie są bogami tylko marnymi ludkami i że gdy odżucą Boga zostanie im tylko klęska i zniszczenie,tak jak Nowy Orlean w którym czczono zło spotkała kara .
  • ~luk1407
    (2012-10-31 09:41)
    orędzie z serii Ostrzeżenie ---KLIMATYCZNY chaos doświadczy teraz wiele KRAJÓW. Mój Ojciec jest ROZGNIEWANY---Orędzie nr 176 z serii Ostrzeżenie---Otrzymano czwartek, 25 sierpień 2011, godz.20.00---Moja Najmilsza, ZAAPELUJ do wszystkich Moich wojowników modlitwy, aby MODLILI się za innych, w tym NIEWIERZĄCYCH oraz tych uwikłanych w przemoc i nienawiść. Wędrują, starając desperacko się znaleźć MIŁOŚĆ i pokój w swym życiu, i uważają to za niemożliwe. Musicie modlić się za nich mocno, ponieważ bez waszych MODLITW zanurzą się w ognie PIEKIELNE. Nie wolno do tego dopuścić. Jeśli tylko będą mogli być zachęceni do uczynienia kroku w Moim kierunku i będą gotowi, aby wysłuchać Mojego Słowa, dane im będą ŁASKI tak, że będę mógł wziąć ich w Moje ramiona.Moja Córko, świat musi teraz poświęcić Mi swoją uwagę. Wkrótce będziecie świadkami serii TRZĘSIEŃ ziemi i POWODZI. Poprzez KLIMATYCZNE katastrofy chaos doświadczy wiele KRAJÓW. Są to KARY zrzucone na ludzkość przez Mojego OJCA. Moja Córko, grzech będzie UKARANY i te kraje, które są winne propagowania ABORCJI, nie unikną ręki Mojego Ojca, gdy ona opadnie. Modlitwa zapobiegła wielu takim aktom KARY, jednak ludzie kontynuują GRZESZENIE i obrażają Mojego Ojca podłymi i oburzającymi działaniami człowieka przeciwko człowiekowi, w tym przeciwko NIEWINNYM DZIECIĄ w łonach matek. Wzywam was teraz do modlitwy za Moje dzieci w krajach, które NIE unikną kary. Mój Ojciec jest ROZGNIEWANY. Nie będzie już dłużej bezczynnie patrzył, jak człowiek niszczy ludzkość. Ziemia zapadłaby się, jeśli człowiek nie zostałby powstrzymany. On, Mój Umiłowany Ojciec, aż do OSTRZEŻENIA powstrzyma wiele z tej KARY. Później, pomimo nawróceń ludzi, które nastąpią, człowiek ciągle będzie kontynuował powracanie do GRZECHU. Wymierzone KARY są po to, aby pokazać człowiekowi jak SUROWY może być Mój Ojciec. On KOCHA wszystkie Swoje dzieci, ale On STWORZYŁ ten świat i człowiekowi po prostu nie zostanie dozwolone, aby go ZNISZCZYŁ. Moje dzieci, módlcie się teraz za wszystkich waszych braci i siostry. Jezus Chrystus
  • ~Alinka
    (2012-10-31 10:14)
    A jeszcze niedawno cieszyli się z nalotów na bezbronną Libię, gdzie wzniecili ,,powstanie", aby móc bezkarnie kraść ropę. Clintonowa podżegała do morderstwa na Kadafim, który dzieciom zapewnił bezpłatne leczenie i podręczniki.
    Może szukasz pracy? to przypomnij sobie , jakie tysiące pracowników uciekało z Libii, kiedy zaczęli ich bombardować.
  • ~RedzoL
    (2012-10-31 16:20)
    Kara za wymordowanie setek tysięcy niewinnych arabów w imperialistycznej wojence USA. Widok po bombardowaniach amerykańskich był o wiele straszniejszy niż ten po tym huraganie, ofiar też było wielokrotnie więcej. Więc nie ma czym się przejmować. Jeszcze do tego więzienia w których stosuje się najstraszniejsze tortury ...znajdywano ciała więźniów z zmasakrowanymi czaszkami..od wiertarek...

Może zainteresować Cię też: