• ~żzzakh,,,j
    (2012-10-30 18:45)
    nie wiem ale mam dziwnr przeczucie ze jest jakas siła wzsza , usa 1 wyciek ropy w zatoce meksykanskej 2 huragan katrina irena sendy susza najwieksza w histori ,,, hhmm to za placz dzieci i matek i ludzi pokrzywdzonych przez,,,
  • ~kolo
    (2012-10-31 09:28)
    CI poganie musieli doświadczyć klęski i zobaczyć że nie są bogami tylko marnymi ludkami i że gdy odżucą Boga zostanie im tylko klęska i zniszczenie,tak jak Nowy Orlean w którym czczono zło spotkała kara .
  • ~huragan
    (2012-11-05 02:51)
    Redziol Wy sami sie mordujecie zazdrosc was zera nie mam takich ludzi na drugiej planecie jaWy .Za tydzien u Was ulewny desz bedziecie plywac.
  • ~Do glupiego wiicherka
    (2012-11-05 02:39)
    Wicherek zeby Ciebie glupiego nie zabral w krotce wiatr ale glupich czesto omija Pan Bog daje szanse zeby sie troche podleczyc.
  • ~U S A
    (2012-11-05 02:27)
    Sandy fan my damy sobie rade bo nam chce sie pracowac a ty leniuchu patrzysz aby Ci mana z nieba leciala za nim tlusty zdechnie to Ciebie nie bedzie glupi fujaro.
  • ~Nowy Jork
    (2012-11-05 02:35)
    Niedlugo was jemioly nie bedzie na planecie zapijecie sie na smierc nieroby.
  • ~MNY
    (2012-11-02 16:05)
    Wiecie co, mam nadzieje ze wy tez kiedys dostaniecie po d...e tak jak ludzie w NY I NJ. Zapomnieliscie ilu Polakow tam mieszka? Ilu z nich stracilo domy? Wiecie co tam sie teraz dzieje? Powiem wam ze nie macie o tym zadnego pojecia. Na jakiej podstawie krytykujecie tych ludzi? Kierujecie sie stereotypami! O palcu bozym pisza, bylo by wam przyjemne gdyby ktos napisal ze kara boza sa powodzie w Polsce?
  • ~Plautilla
    (2012-11-01 19:01)
    To, co napiszę słyszałam kilka miesięcy wcześniej bezpośrednio od charyzmatyka z USA, który od lat omadlał wraz z innymi charyzmaytykami Biały Dom zanim wprowadził się tam nowy prezydent elekt. Pierwszym prezydentem USA, który nie chciał modlitwy za Amerykę i swoje rządy w niej był Barak Obama. Pierwszy raz w historii USA nie był omadlany Biały Dom .
  • ~šipu ga loma
    (2012-10-31 20:09)
    Do ~luk14072012-10-31 09:41
    "šipu ga loma"...
  • ~ny dude
    (2012-10-31 17:07)
    gadacie na USA a kazdy z was uzywa komputera robionego na podzespolach AMERYKANKICH FIRM
    Jesli jestescie tacy anty amerykanscy to robcie to z honorem ---zero komputerow , zero komorek, tylko radziecka mysl techniczna czyli liczydla i kredki
  • ~RedzoL
    (2012-10-31 16:20)
    Kara za wymordowanie setek tysięcy niewinnych arabów w imperialistycznej wojence USA. Widok po bombardowaniach amerykańskich był o wiele straszniejszy niż ten po tym huraganie, ofiar też było wielokrotnie więcej. Więc nie ma czym się przejmować. Jeszcze do tego więzienia w których stosuje się najstraszniejsze tortury ...znajdywano ciała więźniów z zmasakrowanymi czaszkami..od wiertarek...
  • ~sandy fan
    (2012-10-31 20:10)
    SANDY - I LOVE YOU
  • ~Alinka
    (2012-10-31 10:14)
    A jeszcze niedawno cieszyli się z nalotów na bezbronną Libię, gdzie wzniecili ,,powstanie", aby móc bezkarnie kraść ropę. Clintonowa podżegała do morderstwa na Kadafim, który dzieciom zapewnił bezpłatne leczenie i podręczniki.
    Może szukasz pracy? to przypomnij sobie , jakie tysiące pracowników uciekało z Libii, kiedy zaczęli ich bombardować.
  • ~luk1407
    (2012-10-31 09:41)
    orędzie z serii Ostrzeżenie ---KLIMATYCZNY chaos doświadczy teraz wiele KRAJÓW. Mój Ojciec jest ROZGNIEWANY---Orędzie nr 176 z serii Ostrzeżenie---Otrzymano czwartek, 25 sierpień 2011, godz.20.00---Moja Najmilsza, ZAAPELUJ do wszystkich Moich wojowników modlitwy, aby MODLILI się za innych, w tym NIEWIERZĄCYCH oraz tych uwikłanych w przemoc i nienawiść. Wędrują, starając desperacko się znaleźć MIŁOŚĆ i pokój w swym życiu, i uważają to za niemożliwe. Musicie modlić się za nich mocno, ponieważ bez waszych MODLITW zanurzą się w ognie PIEKIELNE. Nie wolno do tego dopuścić. Jeśli tylko będą mogli być zachęceni do uczynienia kroku w Moim kierunku i będą gotowi, aby wysłuchać Mojego Słowa, dane im będą ŁASKI tak, że będę mógł wziąć ich w Moje ramiona.Moja Córko, świat musi teraz poświęcić Mi swoją uwagę. Wkrótce będziecie świadkami serii TRZĘSIEŃ ziemi i POWODZI. Poprzez KLIMATYCZNE katastrofy chaos doświadczy wiele KRAJÓW. Są to KARY zrzucone na ludzkość przez Mojego OJCA. Moja Córko, grzech będzie UKARANY i te kraje, które są winne propagowania ABORCJI, nie unikną ręki Mojego Ojca, gdy ona opadnie. Modlitwa zapobiegła wielu takim aktom KARY, jednak ludzie kontynuują GRZESZENIE i obrażają Mojego Ojca podłymi i oburzającymi działaniami człowieka przeciwko człowiekowi, w tym przeciwko NIEWINNYM DZIECIĄ w łonach matek. Wzywam was teraz do modlitwy za Moje dzieci w krajach, które NIE unikną kary. Mój Ojciec jest ROZGNIEWANY. Nie będzie już dłużej bezczynnie patrzył, jak człowiek niszczy ludzkość. Ziemia zapadłaby się, jeśli człowiek nie zostałby powstrzymany. On, Mój Umiłowany Ojciec, aż do OSTRZEŻENIA powstrzyma wiele z tej KARY. Później, pomimo nawróceń ludzi, które nastąpią, człowiek ciągle będzie kontynuował powracanie do GRZECHU. Wymierzone KARY są po to, aby pokazać człowiekowi jak SUROWY może być Mój Ojciec. On KOCHA wszystkie Swoje dzieci, ale On STWORZYŁ ten świat i człowiekowi po prostu nie zostanie dozwolone, aby go ZNISZCZYŁ. Moje dzieci, módlcie się teraz za wszystkich waszych braci i siostry. Jezus Chrystus
  • ~strażnik lasu muminków
    (2012-10-31 09:00)
    to my zapłacimy za odbudowę
  • ~vh
    (2012-10-30 19:04)
    ale bedzie tanich samochodow z USA w Polsce... i pojda w gore czesci zeby zrobic europejczyka z amerykana (swiatelka)
  • ~ola
    (2012-10-31 08:40)
    FUCK AMERICA !
  • ~adgen
    (2012-10-31 08:26)
    Do EGZORCYSTA - uważaj brachu żebyś ty się z luceyferem szybko nie przywitał - nie znasz łajdaku dnia ani godziny.
  • ~EGZORCYSTA
    (2012-10-31 08:15)
    Do wierzących w "karę boską".
    Coś w tym jest, że pan PiSdent najjaśniejszej IV RP pomrocznej został powołany do królestwa, a także w tym, że w dniu pogrzebu na Wawelu uaktywnił się wulkan, który był setki lat nieczynny i zablokował skutecznie loty samolotów w całej Europie, tak że nikt z zapowiadanych gości nie przyleciał. Aż się prosi aby powiedzieć, że sam Lucyfer witał Lecha Kalksteina.
  • ~Polak
    (2012-10-31 07:25)
    Największą klęską żywiołową USA jest sam Obama bin Laden