• ~satyr
  (2013-01-14 19:36)
  W "końcu" przestali bać się "wody".
  Religia jest "potrzebna", dla "higieny" ciała.
  Jezus (chrystus) dał się "ochrzcić" Janowi chrzycielowi.
  Jan (chrzyciel) to jest potęga" kościoła (religii).
  Dlaczego "syn Boży" dał się "ochrzcić" - człowiekowi (śmierterlnemu).
 • ~Ślązak - Nie Polak
  (2013-01-14 19:54)
  Święto Kumbh Mela. 100 milionów pielgrzymów odprawi rytualną kąpiel. I wszyscy pójdą do piekła bo odrzucili naszego pana Jezuska i nauki naszego Karlika Wojtyły.

  A dobrze im tak, psom niewiernym!
 • ~hanka
  (2013-01-14 20:55)
  A u nas wszyscy do Czestochowy. Tylko sie tam (i po drodze) nie kapia. A szkoda.
 • ~dziadek
  (2013-01-14 21:13)
  Allle się cieszę, że 100 milyionów wyznawców Teda Rydzyka się umyje
 • ~mamoniowa303
  (2013-01-15 08:08)
  Hanka nie mierz innych swoją miarą. To, że jesteś flejtuchem, nie znaczy, ze inni unikają wody i mydła.
 • ~luk1407
  (2013-01-15 08:22)
  Pogaństwo jest powszechne i wspierana jest fascynacja okultyzmem.
  Czwartek, 16.08.2012, 03.15 Moja droga, umiłowana córko, Ja kocham wszystkie Boże dzieci, ale w tym czasie poziom ciemności, która ogarnia świat oznacza, że płaczę ze zmartwienia, z powodu stanu ich dusz. Tak niewielu rozumie Prawdę ich przyszłego życia, które oczekuje ich w Nowej Erze Pokoju, w przyszłym świecie. Świecie bez końca.

  Gdyby tylko mogli go zobaczyć, dotknąć, zakosztować i być świadkami miłości i pokoju, które leżą przed nimi, modliliby się do Mnie w każdej sekundzie dnia, błagając Mnie o prawo wejścia do tego Nowego Świata, Nowej Ery, Nowego Początku. Jest to idealny stan zjednoczenia dla waszych rodzin i wszystkich waszych braci i sióstr. To nie pusta obietnica. Jest to Raj stworzony dla wszystkich Bożych dzieci. Upadłe anioły, które pędzą przez świat, poszukują obecnie wszędzie dusz, aby je kusić. Stosują przemoc, nienawiść i inne pokusy, aby zachęcać do powszechnego grzechu, tak wszędzie widocznego. W najbardziej subtelne sposoby rozpowszechniana jest obecnie pornografia, aby uwodzić i zachęcić do grzechu. W celu zapewnienia, że grzech będzie wszędzie akceptowany, dopasowane zostały przepisy. Nawet Mój Kościół popiera prawa, które obrażają Boga.

  Będzie tak nadal, dopóki ludzie będą zachowywać się jak zwierzęta, bez poczucia pobożności. Pogaństwo jest powszechne i wspierana jest fascynacja okultyzmem, tak aby przez świat rozrywki oddziaływać na młode dusze. Obudźcie się teraz, zanim nie jest za późno, aby ocalić wasze dusze. Rodzice muszą powstać jednomyślnie, zgodnie z pragnieniem Mojego Serca, aby chronić młodych, których dusze są celem numer jeden dla złego. On wie, jak młode dusze są dla Mnie cenne, i będzie ich nieustannie poszukiwać. Proszę was, odmawiajcie tę Modlitwę Krucjaty (73) za Młode dusze, Młode Dzieci.

  „O Jezu, pomóż mi uratować dusze młodych ludzi na całym świecie. Dzięki Twojej łasce, pomóż im zobaczyć Prawdę Twojego Istnienia. Przyprowadź ich do Twojego Najświętszego Serca i otwórz ich oczy na Twoją Miłość i Miłosierdzie. Ocal ich od ognia Piekła także poprzez moje modlitwy i zmiłuj się nad ich duszami. Amen.” Wasz Jezus
 • ~arkanit
  (2013-01-15 09:50)
  chrześcijaństwo to stosunkowo młoda , niedawno wymyślona religia, tak jak islam. Hinduizm oparty jest na starszych tradycjach. Sława Hiduizmowi! Precz z religiami takmi jak islam czy chrystianizm które mimo ciągłego paplania o pokoju mają na rękach najwięcej przelanej krwi.
 • ~iza
  (2013-01-17 21:58)
  Ile ja bym dalą za to, zeby to na żywo zobaczyć. Już nawet zastanaawiałam się czy nei pojechać, ale tyle biur padło, że kompletnie nie wiem jak sprawdzić jak radzi sobie to które moją wycieczke proponowało.
 • ~Lopos
  (2013-01-18 10:53)
  Iza tylko czy warto? Podobno Ganges to ściek Indii nie przeczę że to piękny kraj i warto tam trochę pozwiedzać ale nie koniecznie takie imprezy. Co do biur to padają każdego roku raz mniej raz więcej po prostu sprawdź swojego touroperatora chociażby z verdict pod względem finansów czy długów nie ma itp. Wtedy będziesz wiedziała na czym stoisz i czy warto się z nim zabrać.
 • ~teistka
  (2013-01-30 07:18)
  PRĘDZEJ SYFA złapią w tym szambie,ruskie teraz kąpali się w przeręblach w lodowatej wodzie,tylko jeden zasłabł i zmarł ,poszedł do swojego Pana B.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.