• ~i tyle
  (2013-03-22 08:24)
  Dziś umarłby z głodu z braku dorosłych dziewic. (Chyba że przerzuciłby się na wegetarianizm - jadłby tylko młodzieńców).
 • ~VV
  (2013-04-09 00:22)
  Warto zobaczyć. Byłem tam w zeszłe wakacje. Część fresków to wyobraźnia odkrywcy. Te prawdziwe są w sali tronowej. Robi wrażenie - szczególnie w połączeniu z otoczeniem. Czy ktoś zgadnie dlaczego kolumny s a węższe na dole ?
 • ~kola
  (2013-05-09 11:56)
  Ja w tym roku wybieram się tam na wakacje. Słyszałam, że kreta jest wyjątkowo piękna. Widziałam, że Alfa ma w swojej ofercie właśnie pałac w Knossos i zapewne skorzystam z tej wycieczki. Teraz przeglądam masę zdjęć z tej niesamowitej wyspy i jestem coraz bardziej zakochana i nie mogę się doczekać, aż w końcu tam będę.
 • ~graszka
  (2013-05-10 21:59)
  Ja uwielbiam Grecję, ale na Krecie jeszcze nie byłam, ten artykuł tylko mnie nakręcił, żeby jednak w te wakacje wybrać się właśnie na Kretę, ja jednak poczekam na oferty last po pierwsze bo nie wiem jak z moim urlopem a po drugie można sporo zaoszczędzić, w zeszłym roku wykupiłam lasta w alfa starze do Egiptu i zapłaciłam naprawdę niewiele, może z Kretą też się uda.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.