• ~Chłodnym okiem kamery
    (2013-04-17 00:24)
    PRL? No tak.
    A co powiedzieć o tym dziele ostatniego dwudziestolecia:

    http://katowice.gazeta.pl/katowice/51,35063,13599838.html?i=1
    Ktos tu pisal o Katowica
  • ~hanka
    (2013-04-20 11:45)
    ale bzdury,ja zylam w tatych blokowiskach,to teraz jest szaro i biednie
  • ~~romek
    (2013-04-16 22:32)
    W Polsce też w autobusach siedzą smutasy tylko te autobusy lepsze co nieco.
  • ~wasyl
    (2013-04-17 08:51)
    Aby porównywać Koreę Północną z PRL trzeba być debilem.
  • ~oki
    (2013-04-17 08:49)
    Redaktorzyna chyba nie był trzeźwy jak pisał ten tytuł. Lecz się człowieku
  • ~NKWD
    (2013-04-16 17:51)
    PRZYPOMNIJCIE SOBIE JAK ZA KOMUNY ŻULI === CZESI ,,,NRD - cy...
    WĘGRZY,,,JUGOLE,,,BUŁGARZY ...!!!...NAWET RUMUNI...

    TYLKO W POLSCE BYŁY KARTKI ŻYWNOŚCIOWE ... NAWET NA BUTY.

    JAK ZA OKUPACJI HITLEROWSKIEJ !!! TAKĄ POLSKĘ BUDOWAŁ NAM TOWARZYSZ JARUZELSKI ZE SWOJĄ BANDĄ ...DZIŚ MAJĄ OK...!!!
  • ~grzegorzklusek83@gmail.com
    (2013-04-16 22:47)
    prawie jak Katowice... prawie jak moje rodzinne Kielce...w sumie to nie wiem co tu wiecej napisac to po prostu jest bardzo smutne i przygnębiające że cos takiego sie dzieje na swiecie a co bardziej jet smutne to to ze nikt nie reaguję na ten smutek i zal który ogarnał to państwo...może gdyby była tam ropa naftowa złoto lub diamenty ktos by sie za to zabrał ...a raczej na pewno by sie zabrał...niestety brak tam rarytasów które pobudziłyby kapitalistyczne głowy europy lub reszty swiata(usa)na jakakolwiek interwencję...dopóty dopóki swiat nie zareaguje na ten cały jad toczacy północną cześć panstwa koreanskiego będziemy swiatkami masowych zabójstw i uwiezien politycznych nie wspominajac o chandlu zywym towarem(dziećmi) o prawach człowieka (jakichkolwiek) nawet nie wspominam...Swiecie otrzasnij sie i zareaguj...
  • ~SYLVEK
    (2013-04-17 06:25)
    Tak wygladaja kraje jak jeszcze Kuba ,Haiti,Republika Dominikany niechoc to ta sama wyspa dolaczy jeszcze Wenezuela , dolaczy Iran itd -na ktore rzadzacy tym swiatem nalozyli blokady gospodarcze Bialorus nie bo jest pod srzydlami Putina.w Polsce jest tak jak jest bo pod skrzydlami Tuska Putina Merklowej Kiedys to kwitnelo nawet byl hold pruski a teraz???
  • ~dziennikarz
    (2013-04-17 04:27)
    do Afryki pojechać i na budę spojrzeć - oto jest reżim. W Polsce jest od groma takich miejsc. Na łatwiznę idą nasze młode dziennikarki.
  • ~CZy ABW i skarbówka nie widzi tego?
    (2013-04-17 01:06)
    Niech pokażą blokowiska na Mokotowie w Warszawie, którymi rządzą multimilionerzy komuniści z PRLu obecnie z SLD i jedna wtyka z PISu. Spóldzielnia mieszkaniowa ENERGETYKA to zarządzane i okradane blokowiska na Mokotowie.przez oszustów i zlodziei.
    Moze skarbówka sie nimi zajmie tow. z PZPR wlaścicielami pól golfowych, pałacy, lotniska, deweloperów handlujachy kradzopnymi mieszkaniami.