• ~Irka
  (2013-10-16 08:41)
  Sporo architektury ale ogrodu nie widać
 • ~ja61
  (2013-10-16 09:48)
  Zachwycają ...niezwykle bogato i interesująco opisane zdjęcia.
 • ~Ella
  (2013-10-16 13:11)
  Zdjęcia niestety nie świadczą o pięknie zamku , a już na pewno nie o pięknie parku. Wierzymy na słowo w świergot ptaków.
 • ~Anatol
  (2013-10-16 17:45)
  Dwie komety zderzą się, Mój KRZYŻ pojawi się na czerwonym niebie Orędzie nr 106 z serii Ostrzeżenie. Niedziela, 5 czerwca 2011, godz.16.30 Moja droga, ukochana Córko, czas jest bliski. Ostrzeżenie jest teraz blisko. Z wielkim smutkiem muszę ci powiedzieć, że wiele dusz nie zwróciło uwagi na przekazy o Ostrzeżeniu. Moje Słowo trafia na głuche uszy. Dlaczego nie słuchają? Nie tylko daję im Mój Wielki Dar Miłosierdzia, gdy obleję Moimi Łaskami cały świat, ale również próbuję przygotować ich do tego Wydarzenia. Wiele milionów grzeszników ucieszy się, gdy pokazane im będzie Moje Wielkie Miłosierdzie. Inni nie będą mieli szansy, by uzyskać zbawienie w tym czasie, ponieważ umrą od wstrząsu. Moja córko, musisz zrobić wszystko, aby ostrzec świat, bo to Wielkie Wydarzenie będzie wstrząsem dla każdego. Będziecie widzieć wielkie znaki na niebie zanim OSTRZEŻENIE będzie miało miejsce. GWIAZDY kolidować będą z takim impetem, że człowiek mylnie oceni spektakl widziany na niebie, jako katastrofalny. Wynikiem zderzenia komet będzie wielkie czerwone niebo, a znak Mojego Krzyża stanie się widoczny dla wszystkich na całym świecie. Wielu będzie się bać, ale Ja mówię: radujcie się, bo po raz pierwszy w swoim życiu zobaczycie prawdziwie Boski Znak, oznaczający wspaniałą wiadomość dla grzeszników na całym świecie. Ujrzycie MÓJ KRZYŻ i będziecie wiedzieć, że Moje Wielkie Miłosierdzie dawane jest każdemu z was, Moich drogich Dzieci. Bo z tej głębokiej trwałej Miłości, którą zachowuję dla was, ​​umarłem dobrowolnie na krzyżu, aby was zbawić. Gdy zobaczycie krzyże na niebie podczas Ostrzeżenia, będziecie wiedzieć, że jest to znak Mojej Miłości do was. (...) Jezus Chrystus
 • ~żona
  (2014-01-18 18:18)
  może faktycznie zdjęcia nie są najlepsze, ale i tak chciałabym zobaczyć Sintrę na własne oczy. Jak dotychczas byłam tylko na portugalskim wybrzeżu - Algarve, w Lizbonie i Porto, mieliśmy wykupiony pobyt w alfa starze. Nawet tygodniowy pobyt wystarczył, żeby w tej Portugalii się zakochać. Często przeglądam zdjęcia z tych wakacji i myślę, jakby tu namówić męża na kolejny urlop w Portugalii :-)
 • ~Nika
  (2015-02-16 23:20)
  Piękny, właśnie marzy mi się pojechać do Portugalii w te wakacje, szukam ofert w biurach podróży, wolałabym taką wycieczkę objazdową.
 • ~Ala
  (2015-06-16 00:04)
  Ja też się wybieram w tym roku do Portugalii, podobno jest bardzo urokliwa, zwłaszcza właśnie wybrzeże Algarve w którym będę wypoczywać.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.