• ~ram_a
  (2014-09-28 10:37)
  Kto jedzie do Zakopanego chyba jakiś DESPERAT , górale skasują dutki a ludzi tyle jak na dworcu,,,
 • ~Kuracjusz
  (2014-06-18 23:58)
  Jestem starym kuracjuszem i zyczylbym naprzyklad żeby uzdrowiska w Polsce, Czechach, na Wegrzech połączyły się we wzajemnej współpracy. Kiedy ostatnio byłem w Krynicy Zdroju mało było tam kuracjuszy. Kiedy otworzono granice ludzie już niechętnie chcą jeździć do tych samych miejsc w Polsce. Idealna okazja nadarza się teraz żeby mieć wymianę kuracjuszy. Polacy do Wegier i Czech, a tamci do nas z kolei! Idealna okazja żeby znow wznowić wypoczynek w sanatoriach bo wszędzie zaczyna być pustawo. Można by było zachęcić kuracjuszy z zagranicy z zaoferowaniem im jednocześnie wycieczek np. do Zakopanego, Szczawnicy, zwiedzenia pobliskich zamkow jak w Niedzicy, Czorsztynie. Idealna okazja nie tylko do zdrowotnej rehabilitacji, ale także okazja do zwiedzenia sąsiedniego kraju! Wszystkim by to wyszlo na dobre!
 • ~olszymow
  (2014-06-16 09:20)
  Polska służba zdrowia już szuka sposobów na utrudnienie życia kuracjuszom. Stworzą takie przeszkody żeby nie opłacało sie korzystać z takich wyjazdów. Chamstwo polskie nie zna pojęcia,, pomagaj,,
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.