• ~obrzydzony
    (2014-08-17 11:45)
    parada dewiantów, sodomitów i gomorytek ... Dziennik takie bezwartościowe informacje wrzuca na 1-wszą stronę zrównując się poziomem z Faktem ... promowanie zboczeń seksualnych (a zarazem umysłowych) powinno być karalne - to nie jest sprawa dla mediów tylko dla psychiatrów ...
  • ~haha
    (2014-08-17 11:56)
    Nie da się traktować poważnie ludzi, którzy nie wiedzą do czego służy tyłek.
  • ~won
    (2014-08-17 12:05)
    powinno być napisane, największe szambo w Europie.
  • ~gamal
    (2014-09-06 22:21)
    - Wystrzegaj się niemoralnego postępowania!
    Bóg Jehowa podał w swoim Słowie, Biblii, wzorzec małżeństwa. Czytamy w niej: „Mężczyzna opuści ojca i matkę i przylgnie do swej żony, i staną się jednym ciałem” (Rodzaju 2:21-24). Ponieważ stają się „jednym ciałem”, szacunek dla Boskiej instytucji małżeństwa każe im ograniczyć kontakty seksualne wyłącznie do swojego związku. Apostoł Paweł oznajmił: „Małżeństwo niech będzie w poszanowaniu u wszystkich, a łoże małżeńskie - niczym nie skalane, gdyż rozpustników i cudzołożników osądzi Bóg” (Hebrajczyków 13:4). Wyrażenie „łoże małżeńskie” wskazuje na stosunki seksualne mężczyzny i kobiety w zalegalizowanym małżeństwie. Gdyby któreś z nich współżyło z kimś innym, dopuszczałoby się cudzołóstwa, ściągając na siebie niepomyślny osąd Boży (Malachiasza 3:5).
  • ~niepatriota
    (2014-08-17 14:23)
    W Czechach parada gejów a w Zakopanem zlot brunatnych koszul. Jednak chyba wolę gejów.
  • ~Ortodox
    (2014-08-16 20:48)
    Tfu!
  • ~sambor
    (2014-08-17 11:57)
    Podstawowe założenia syntetycznej teorii ewolucji wykazują, że najważniejszym zadaniem każdego gatunku jest przekazanie genów następnemu pokoleniu. Stanowi ono motor ewolucji i podstawę istnienia gatunku. Gdyby wszystkie osobniki danego gatunku (także i człowieka) zamieniły się w osobniki homoseksualne – gatunek ten przestałby istnieć, ponieważ nie nastąpiłoby przekazanie genów następnemu pokoleniu, w związku z czym nie byłoby potomków. Dlatego z całą odpowiedzialnością można stwierdzić, że z punktu widzenia ewolucji homoseksualizm jest anomalią.
  • ~wawa
    (2014-08-17 13:24)
    po co piszecie o tych zboczencach.wypalic ich napalmem.
  • ~Genitaliusz
    (2014-08-17 14:20)
    Ohydni ludzie.
  • ~komentarz
    (2014-08-17 12:54)
    Co trzeci uczeń nie zdał matury !!!
    ~Gość Znając podejście naszego Rządu to trzeba obniżyć poziom i produkować jeszcze więcej debili.