• ~edek
    (2015-01-22 09:49)
    Tylko po za swoim izraelem domagaja sie praw od innych rzadow a na miejscu u siebie to rasisci jakich malo na swiecie
    Zadne pastwo nie chce miec zydow w swoim kraju nawet starorzytni egipcjanie sie ich pozbyli
  • ~robson
    (2014-12-31 14:33)
    Do Polski przyjazd tylko bez tych pejsów.Jak u nich takie prawo to My też mamy PRAWO. Małe dzieci na taki widok bardzo się boją.
  • ~Tolerancja po zydowsku
    (2015-01-01 00:20)
    Agnieszka i Urszula Radwańskie, pewnie pokonały gospodynie turnieju Julię Glushko i Shahar Peer 4:6, 6:3, 6:4, ale cały czas musiały znosić obelżywe opinie kibiców. Krzyczano do niech m.in. „Katolickie s...i!”.

    Tymczasem media tylko zastanawiają się, dlaczego na trwającej zaledwie 50 sekund konferencji prasowej polskie tenisistki wraz z opiekunem siedziały z „kwaśnymi minami” i udzielały jedynie „kilku zdawkowych odpowiedzi”.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-01-01 00:31)
    ILE RAZY TRZEBA MÓWIĆ ŻE IZRAEL NIE CHCE NIKOGO KONTROLOWAĆ ALE MUSI !!!
    Dopóki ten KTOŚ nie zgodzi się z Izraelem współżyć.
  • ~Polak z Norwegii
    (2015-01-01 02:32)
    ISRAEL TO APARTHEID.
    Takiego S.k.u.rwy.synstwa, zaden normalny, swiadomy Czlowiek nie odwiedza,
    to GRZECH...
  • ~Polka
    (2015-01-06 20:10)
    Nie można uogólniać,bo te pogląd jest niesprawiedliwy.
    Nie wszyscy Żydzi są źli,tak jak nie wszyscy Polacy sa dobrzy.
  • ~Aussie
    (2015-01-01 18:20)
    Drogi Jureczku z Israelka !
    Polska panstwowosc liczy sobie jako kraj chrzescijanski czyli cywilizowany 1048 lat a doliczajac poganska panstwowosc to troche wiecej.
    A ile Israel ma ? Zaloze sie Jureczku z Israelka, ze 100 lat sie nie doczekacie. Juz dzisiaj ci co maja wiecej szekli szukaja paszportow polskich i nie tylko.
    Bez USA ich miliardow plus miliardy z szantazu od Niemcow, Francji, Szwajcarii bylibysie tym kim byliscie w Polsce - szmondakami z Nalewek.
  • ~taka prawda
    (2014-12-31 06:48)
    Izrael wielkosci woj.mazowieckiego dzielnie stawia czola miliardom fanatycznych arabow , muzulmanow i islamskich terrorystow.
    Swietny sprzet i nowoczesna taktyka - uczmy sie puki nie bedzie za pozno od nich.
    System obrony przeciw rakietowej ich produkcji - niesamowite osiagniecie techniczne . ( zestrzeliwuje rakiety wroga-precyzja i wspaniale osiagniecie techniczne )
  • ~czosnek
    (2015-01-01 14:36)
    I nie zapomnij obryźć sobie napletka.
  • ~ajwaj
    (2015-01-04 03:04)
    Michnika tam wysłać nie sieje propagandę w imieniu narodu wybranego w Izraelu.
    Gazeta przeniesiona zostanie do miasta" issreel", a z nią wszystkie nasze dobrodzieje.
  • ~gerry5
    (2014-12-31 19:22)
    ale przewodnik nie ma co
  • ~aaron
    (2015-01-15 22:25)
    jak widzę takiego szechtera to od razu mi się odechciewa widoku całego zraela , to trauma
  • ~rejczel z pcimia
    (2015-01-15 22:23)
    nic szczególnego, bród smród i ubóstwo, rasizm... na dodatek drogo, sporo biedy u Palestyńczyków, byłem raz i nie skuszą mnie nawet tzw święte miejsca, do kolejnej wizyty, tam nie ma nic ciekawego , lepiej odwiedzić Liban lub Jordanię ... przyjaźniej
  • ~Aussie
    (2014-12-31 17:41)
    Strach pomyslec jak by ta Polska wygladala gdyby nie bylo II W.S.
  • ~Q
    (2015-01-01 12:59)
    ~echo
    zdejm jarmułkę to może zobaczysz świat w normalnych kolorach!
  • ~Mus Tafa
    (2015-01-01 21:13)
    Ten bękart Bliskiego Wschodu zniknie natychmiast z mapy świata jak podatnik amerykański przestanie finansować ten zbrodniczy minikraik... To tylko kwestia czasu...
  • ~Jan Bohynski
    (2015-01-01 02:02)
    Do - jedna rzecz - Skad wysnukes wniosek, ze w USA lubia Zydow ? JB.
  • ~vh
    (2015-01-01 18:29)
    Bojkotujcie Izrael - anstwo w ktorym rzadza prawicowi nacjonalisci, panstwo ktorekieruje sie kryteriami rasowo etnicznymi, panstwo okupujace cudze panstwa.
  • ~bolo
    (2016-11-06 03:22)
    Czy chociaż jeden z krytykujących Izrael durniów tam był, czy to tylko ich sposób idiotyczny powielana wyobraźnia? Byłem tam i jestem innego zdania chociaż polityki Izraela nie popieram.Zwiedzałem zarówno część izraelską jaki palestyńską najczęściej różnią się wyraźnie czystością ulic - stosunek do turysty tu i tu przyjazny o ile nie jesteś zbyt natarczywy , najczęściej zwrócą uwagę.
  • ~Tarantula
    (2016-11-27 16:16)
    Znam konkretny przypadek. Człowiek wyjechał do Izraela z paszportem (polskim) i wizą do tamtego kraju, prywatnie aby zwiedzić tzw Ziemię Świętą. To było dość dawno. Przy okazji postanowił obejrzeć Egipt, po drodze Synaj itd. a tam podróżował autobusem. Wszystko się udało. Aliści wracając do Izraela (autobusem) został na granicy zatrzymany izraelskiej przez strażnika, który zażądał 100 USD za wpuszczenie go, mimo że człowiek miał ważną wizę izraelską. Ale kamieniem obrazy był polski paszport. Straznik wyzwał go od "polaczków", których on "dobrze zna", bo do Izraela przyjechał na stałe z Polski właśnie. Te 100 dolarów to były ostatnie (awaryjne) pieniądze tamtego "polaczka" i właśnie okazały się przydatne na wymuszaną łapówkę. Uwaga, uwaga.

Może zainteresować Cię też: