• ~Piotr
  (2016-01-24 16:23)
  11 lat zycia w tym miescie. Love and hate. Never forget.
 • ~Me
  (2016-01-24 11:15)
  A może by tak śladami HC,a nie popową szmirą,he?.I odwiedzić na przykład salon tatuaży na Brooklynie prowadzony przez jak najbardziej żyjącego i mającego się świetnie Stigmę, ale to już chyba przekracza mozliwości grzecznych i poukładanych dzieci.
 • ~WAW
  (2016-01-24 15:52)
  TRZEBA BYC GLUPIM ZEBY LECIEC 10 TYS KM PO TO ZEBY ZOBACZYC NOWY JORK - KLEBOWISKO BETONU SZKLA, ASFALTU ,SMRODU SPALIN , LUDZI I INNEGO SYFU. ZNAJOMY KTORY TAM POJECHAL WROCIL CHORY
 • ~Obserwator z Woodside
  (2016-01-25 08:12)
  @ ...cudowna scena z "Niezapomnianego romansu" z Deborah Kerr i Carym Grandem, gdy Grand na szczycie Empire czeka na ukochaną.... (Chyba chodzi o Cary Granta?)... .... @...można spróbować odnaleźć na Upper East Side pod adresem Gloria (sic!) Vanderbilt, 65. To ulica między Piątą Aleją a Madison Avenue.... (chyba chodzi o Vanderbilt Avenue, ktora wcale nie miesci sie na Upper East Side, lecz w samym centrum Manhattanu, od 42 do 45 Ulicy, (czyli jest to scisly Midtown) i niemal przylega do Grand Central Station, a biegnie miedzy Park Avenue i Madison Avenue)... I tak dalej, i tak dalej...
 • ~Donosiciel z NYC
  (2016-01-24 16:30)
  Redaktorze naczelny. Pewnie Pan wie, że pani Czubkowska napisała tekst w fotelu w Warszawie albo w Pierdziszewie Górnym. Niech Pan też wie, że w tekstach pod zdjęciami jest sporo błędów merytorycznych (nie ma czegoś takiego jak granica Wall Street i SoHo, a Spring St. leży w sercu SoHO, żeby podać pierwszy z brzegu) i nieścisłości. Inne kwestie można zaliczyć do kategorii subiektywnych opinii, choć nowojorczycy nie mają wątpliwości, że najlepszych hot-dogów należy szukać daleko od wózków (a nie samochodów!) w okolicach Central Parku.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.