• ~pikador
    (2011-03-20 00:55)
    To sprawa ekologów! Ten mis jadł mięso. Zjadał biedne rybki i bezczelnie nie chciał przejść na wegetarianizm.
  • ~FENIU
    (2011-03-20 15:16)
    Oj Knut... za dużo wódki.. za dużo..
  • ~pod włos
    (2011-03-19 20:32)
    to się nazywa zagłaskać misia na śmierć.
  • ~LAS
    (2011-03-19 21:19)
    Wygląda na to, że ktoś wrzucił do ogrodzenia niedzwiedzia smaczny kąsek z truzizną. Za ludzkie krzywdy nie można mścić się na zwierzętach. Niestety bezbronne zwierzaki często stają się ofiarami ludzkiego okrucieństwa.
  • ~benek
    (2011-03-19 23:58)
    To nie Tusk jest winien, to Kaczyński. Jutro od rana media będą o tym rozmawiać z marszałkiem NIesiołowskim, w cywilu biologiem. On na pewno już wszystko wie.
  • ~Szaramarab alabaram
    (2011-03-20 07:51)
    Wypowiedzi poprzedników świadczą o stanie ich umysłów. Jak wielu polaków interesują się sobą i tylko sobą. Nie obchodzą ich ani zwierzęta, ani miś, ani to, dlaczego Knut nie żyje. Ważne są: Kaczyński, Tusk i politykowanie, czyli coś co świat ma za nic. Nawet śmierć zwierzęcia jest powodem dożartów i kpin. Żenujące. To nawet nie jest dno, to jest pukanie od spodu!
  • ~Siemson
    (2011-03-20 09:00)
    Jak czytam te komentarze to mi się smutno robi.
    Mam dosyć szkalowania prawdziwego Polaka Jarosława Kaczyńskiego.
    <3
  • ~M.
    (2011-03-20 11:30)
    przebija się poziom inteligencji komentujących...leczcie się na nogi bo już na głowę jest za późno...banda debili...
  • ~Debil
    (2011-03-20 11:43)
    O najjasniesi debile piszcie tak dalalej a z waszych rozjasnionych mozgow zrobimy elektrownie oby tylko za wczesnie nie wybuchla debile
  • ~ja
    (2011-03-20 16:21)
    biedny misio
  • ~navajo88
    (2011-03-19 20:44)
    No nie ma co się dziwic na wieśc że zabojady załatwiły czołg Kadafiego to miś na taką wiadomośc odrazu zdechł
  • ~kol
    (2011-03-20 14:08)
    Biedny misiek. Cała ta histiria Knuta jest smutna, najpierw nagła śmierć jego słynnego opiekuna który zmarł nagle w wieku czterdzistu paru lat, teraz śmierć miśka który spokojnie mógł żyć około 30 lat... Przygnębiająca sprawa.
  • ~pilum
    (2011-03-20 14:21)
    stahlhelm na niego nie pasował i próbowali na siłę,jakoś niearyjsko wyglądał
  • ~THEZIEMBA
    (2011-03-20 16:53)
    widziałem tego misia w 2009r był taki słodki [*]
  • ~Szymek
    (2011-03-20 19:40)
    I znowu jakiś dziennikarzyna nazywa niedźwiedzia "misiem".Potem ludzie karmią "misie" kanapkami i nie uważają,że niedźwiedzie są to dzikie zwierzęta.
  • ~dziewczynka
    (2011-03-21 07:24)
    Poszedł za TM za swoim ludzkim przyjacielem. Tęsknią nie tylko ludzie..
  • ~KRYTYK
    (2011-03-21 12:37)
    do Hefefe na 3. stronie komentarzy

    To komentarz prawdziwego polskiego nacjonalisty (kaliber stalinowskiego Bieruta), ktory jest zawsze zazdrosny i zawistny woben Niemiec!
  • ~woto
    (2011-03-21 19:36)
    ino niech się pan bredzisław kompromitowski do księgi nie wpisuje
  • ~kobs