• ~pies pawłowa
    (2011-06-07 19:36)
    o widać naciski
  • ~...
    (2011-06-07 19:53)
    przepiękne!
  • ~Lem
    (2011-06-07 20:13)
    swietna galeria :))))
  • ~ksiaze_bulbo
    (2011-06-07 20:25)
    nie to cuda Tuska.
  • ~tylko jaa
    (2011-06-07 20:35)
    Masakra to chyba na widok Tuska bo normalnie szok.Szkoda mi tych ludzi ale ,że aż tak ten wulkan wygląda??
  • ~A.Olszewski
    (2011-06-07 21:09)
    Czyżby nasze kochane słonce peru to sprawiło??? !!!
  • ~Jowita
    (2011-06-07 21:09)
    Zdjęcia niesamowite.
  • ~plus+
    (2011-06-07 21:20)
    jak zwykle ludzie maja zakodowane w swoich głowkach tylko potyczki polityczne ,i wymiotują swoją głupotę wszędzie gdzie sie da . czy tak trudno wybrac wam artykul zeby sie wyzyc pod wlasciwym .to widac jaki poziom reprezentujesz .
  • ~wiem
    (2011-06-07 21:21)
    cuchnące bąki kaczki a nie Tusk
  • ~Bozena
    (2011-06-07 21:24)
    zdjecia robia niesamowite wrazenie:))))
  • ~:_:
    (2011-06-07 22:57)
    A ja mam ten koniec gedzies indziej.
  • ~Tomek
    (2011-06-07 23:46)
    Na jednej z fotek Niesiołowski plujący jadem...w mordkę matoła.
    Wulkany i jego popiół tak jak wróżby z fusów , też mają potencjał proroczy tylko trzeba to umieć odczytać.
    Łączmy się w bulu i nadzieji PO ma Touki
  • ~(po)ruta
    (2011-06-08 01:04)
    Tylko "słońce Peru", niejaki ryży organ kondonek matołek może zatrzymać ten kataklizm... Współczuję Chilijczykom :(
  • ~J.D.
    (2011-06-08 01:08)
    Patrząc na te zdjęcia aż się chce wierzyć w dawne mity o zmaganiach bogów, tytanów i gigantów. Wspaniałe i przepiękne.
  • ~jasnowidz
    (2011-06-08 01:47)
    Pewnego przeslania ktore bylo dane wam wy ludzie nie rozumiecie,,starajcie sie zrozumiec jeden fakt,,ze 21 maja rozpoczol sie proces konca swiata,,to nie jest tak ,jak wam sie wydaje ze konic swiata to jest jak zgasniecie swieczki czy zarowki,,,nie,, wlasnie od tego momentu,,czyli od 21maja rozpoczol sie proces konca swiata ktory moze trwac 5 lub 10 lat az do totalnej zaglady,amen
  • ~fatima
    (2011-06-08 02:52)
    Nie zaczal sie koniec swiata, tyklko kara boza juz trwa od trzech lat, ktora bedzie coraz silniejsza az do oczyszczenia swiata, zaczelo sie w Europie w Polsce, a teraz juz maja podtopienia Niemcy, przyjda rowniez tornada i trzesienia ziemi. W Niemczech jest uspiony wulkan, ktory bedzie rowniez czynna. Na kolana i czyncie pokute, bo Pan jest blisko sadzic zywych i umarlych, ale jeszcze bedzie wojnia z Rosja, okolo 30 dni. Przejda az po Holandie, krew poplynie na ulicach zachodu rzekami.
  • ~swojcie
    (2011-06-08 03:03)
    dobra ujecie ;)
  • ~kyniu65
    (2011-06-08 05:32)
    ale jaja kaczora donalda
  • ~wojtek
    (2011-06-08 15:52)
    trzecie jest najlepsze
  • ~Red. Nacz
    (2011-06-08 22:09)
    Ostatni koniec świata z przyczyn technicznych się nie odbył
    Wszystkich zadłużonych w providencie , gorąco przepraszamy .
    O następnym planowanym końcu świata niezwłocznie Państwa poinformujemy .

    Redakcja Dziennika