• ~emir
    (2013-09-02 10:55)
    No tak na gwałt zbiorowy to tylko do Indii.
  • ~Aha
    (2013-09-02 08:11)
    Przeciętny Polak spędza wakacje na RODOS. To znaczy: Rodzinny Ogródek Działkowy Ogrodzony Siatką...
  • ~jacek43
    (2013-09-02 07:36)
    fragment orędzia z serii OSTRZEŻENIE, które otrzymuje Maria Bożego Miłosierdzia- Druga pieczęć: III WOJNA ŚWIATOWA środa, 16.05.2012, 03:10 Moja najukochańsza córko, muszę poinformować cię, że trzecia WOJNA ŚWIATOWA wkrótce ukaże się światu. Jak widzisz, dziś rano, płyną Moje łzy.* Druga Pieczęć wkrótce zostanie złamana, jak przepowiedział Jan Ewangelista w Księdze APOKALIPSY. Rozpocznie się ona w EUROPIE. Przyczyną będzie system BANKOWY i NIEMCY po raz kolejny wezmą udział w tej tragedii, jak to było w ostatnich dwóch przypadkach. Kiedy się rozpocznie, w dużym stopniu będzie to z powodu oszczędności w gospodarce, a katastrofa wpłynie na GRECJE z wielkim opadem RADIOAKTYWNYM we FRANCJI. Bliski Wschód będzie również zaangażowany z IZRAELEM i IRANEM w wojnę, a SYRIA odegra poważną rolę w upadku EGIPTU. Moja córko, budzę cię, by ci to powiedzieć, nie żeby straszyć, ale wzywam do wielkiej MODLITWY za Europę w tym czasie. Z powodu WOJNY i braku pieniędzy, dużo zbiorów zostanie utraconych, a to doprowadzi do otwarcia Trzeciej PIECZĘCI oznaczającej GŁÓD. Dlatego teraz wzywam wszystkie dzieci Boże, aby próbowały magazynować suszoną i nie łatwo psującą się ŻYWNOŚĆ do wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby uprawiać własne zbiory, jeśli to możliwe. Pamiętajcie jednak, że modlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia. Efektem tej WOJNY będzie to, że Mój KOŚCIÓŁ na ziemi, będzie wciągnięty do jednego ŚWIATOWEGO kościoła, w imię zjednoczenia. To zjednoczenie czyli fałszywy pokój, staną się rzeczywistością, w której ANTYCHRYST ujawni się, by stworzyć fałszywy pokój i tak zwany koniec wojny. Ten pokojowy pakt obejmie świat zachodni aż CHINY i ROSJA zaangażują się w sprawy świata. Będą one stanowić zagrożenie dla BESTII Z DZIESIĘCIOMA ROGAMI - EUROPY i przejmą nad nią kontrolę, aby wprowadzić KOMUNIZM. Czerwony smok- CHINY, już zdobywają silną pozycję w świecie ze względu na ich kontrolę światowych finansów. Czerwony smok i "Niedźwiedź", którym jest ROSJA nie kochają Boga. Są one kierowane przez ANTYCHRYSTA, który pochodzi ze WSCHODU i kryje się za zamkniętymi drzwiami. Kiedy te proroctwa zaczną się spełniać cały świat uwierzy w te orędzia. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości.(...)Wasz Jezus
  • ~do:ewa koby
    (2013-08-31 21:10)
    Co Ty sie kobieto wyglupiasz? Przeciesz jak wstapia beda kasowac.
    Wszystkim chodzi tylko o kase i dojenie Niemcow!
  • ~fakty bez glupot
    (2013-08-31 21:06)
    re ~ewa koby2013-08-31 20:18
    Obudzilas sie z hibernacji?? Od 01.07.2013 HR jest w Unii. Jesli chodzi o Chorwacje ma niezastapione morze i wyspy. Polecam! UE nie POlecam!
  • ~ewa koby
    (2013-08-31 20:18)
    najpiekniejszy kraj europy to chorwacja jeszcze nie unia b bbbbbblagam wszystkich chorwatow o nie wstepowanie do uni
  • ~do:właśnie wróciłem z Hurghady
    (2013-08-31 17:18)
    Jak mozna pojechac na urlop do kraju w ktorym gina ludzie, cywilisci,-kobiety i dzieci. Sumienia nie macie!
  • ~Hrvat
    (2013-08-31 10:42)
    I znowu opluwanie... każdy temat dobry... żalmi was,,,
  • ~SPOSTRZEGAWCZY
    (2013-08-31 09:55)
    te wszystkie wyjazdy organizowane sa dla10% POLAKOW wszelkiej mascci zlodzei. urzedasow dobrze oplacanych przez PO I PSL.RESZTA TRAKTOWANA JEST JAKO CIEMNA HOLOTA CELOWO SLABO WYNAGRADZANA SLABO ODZYWIANA PRACUJACA JAKO NIEWOLNICY W ZAKLADACH PRZEKSZTACONYCH PRZEZ OBYDWIE NOMENKLATURY DLA SWEGO NIEZASLUZONEGO DOBROBYTU.
  • ~~~
    (2013-08-31 07:31)
    Wybierają takie, gdzie można ciężko, ale godnie zarobić.
  • ~właśnie wróciłem z Hurghady
    (2013-08-31 00:54)
    To bzdura, że Egipskie kurorty nie są bezpieczne. W Hurghadzie nic niebezpiecznego się nie dzieje. W czwartek późnym wieczorem poszedłem z żoną na kawę i sziszę do Sakkali, czyli do samego centrum miasta. Nie spotkaliśmy po drodze ani na miejscu żadnego turysty ale też i niczego niebezpiecznego. Raz przejechał patrol policji w transporterze opancerzonym - to wszystko. W Egipcie trwa teraz ogromny kryzys turystyczny. Hotele są zamykane jeden po drugim ze względu na małą liczbę gości. Od rezydenta usłyszałem, że teraz leżaki rezerwują gości a nie odwrotnie. Lokalnym drobnym przedsiębiorcom pozostaje tylko liczyć straty. Mnie osobiście najbardziej szkoda tych, którzy oferują przejażdżki na wielbłądach lub konno - nie mają teraz za co wykarmić zwierząt, a bardzo często (szczególnie w Hurghadzie) zwierzęta te zawsze były bardzo zadbane.
    Wiadomo, że teraz w Egipcie nie da się zwiedzić zabytków, ale hotele są na bardzo wysokim poziomie i w tej chwili oferują bardzo korzystne ceny. Korzystają teraz na tym głównie Niemcy i Francuzi, bo ich jest teraz najwięcej w kurortach. Rosjanie lada dzień wznowią loty, Anglicy podobnie. Naprawdę warto w tej chwili skorzystać z tych pustych hoteli - wyjątkowa okazja, by naprawdę wypocząć.
  • ~czesiek
    (2013-08-30 22:01)
    Polecam Łebę z ruchomymi wydmami , Giżycko z ładnymi jeziorami a zwiedzanie to kopalnia soli Kłodawa i piramidy a właściwie jedna w Rapie . Baraninę jeść i leżeć na ciepłej plaży za małe pieniądze to Turcję polecam .
  • ~realista
    (2013-08-30 21:17)
    Stek bzdur. Zamiast pisac takie bajki lepiej przytoczcie wyniki turoperatorów gdzie na prawdę ludzie jeżdżą. Wg mediów Polska jest krajem mlekiem i miodem płynącym pełnym majętnych ludzi tymczasem przeciętna płaca netto wynosi nieco ponad 600euro, a jak wiadomo 3/4 Polaków nie zarabia nawet tej średniej. Autorzy artykułu chyba nie są świadomi ile kosztuje wycieczka na tydzien w Tajlandii, albo jakie są ceny we Francji. Co do samej Francji to wg tamtejszego ministerstwa turystyki turyści z Polski to zaledwie ok 62 tys osób rocznie z czego 74% przyjeżdża autobusem :)
  • ~Hrvat
    (2013-08-30 20:55)
    Ble, ble, ble...!!! I tak Chorwacja jest najpiękniejsza!
  • ~viva travarica
    (2013-08-30 19:17)
    W tym roku Polakow w Chorwacji bylo ponad 60% gosci. Reszta to Czesi i Slowacy.Niemcow i Wlochow moze z 2%. Bylem tam i wiem co widzialem,na ulicach wszedzie polski jezyk...Sprawdz Baska Voda (Baszka Woda) Chorwacja!
  • ~bub
    (2013-08-30 19:13)
    Za płotem araby się zarzynają a szpaner wypoczywa .Ol inkluziw ;))) . W razie czego to rząd ich przywiezie.Czemu k...a mnie znad naszego morza nie chce przywieźć ? :(
  • ~aaa
    (2013-08-30 18:10)
    jak to gdzie ? do dupy
  • ~Wojtek
    (2013-08-30 17:37)
    Błędem było napisanie że tydzień z opcją all inclusive można było dostać w Egipcie za tysiąc zlotych poza sezonem.
  • ~cromaniaczka
    (2013-08-30 12:43)
    Głupstwa ! Byłam w tym roku w Chorwacji i nie zauwazyłam podwyżek! Nawet niektóre artykuły potaniały, a apartament siedmioosobowy ze wszystkimi wygodami miałam w lipcu za 100€. W ubiegłym roku podobny, z jedna tyko łazienką i bez zmywarki zapłaciłam o 19€ więcej, więc gdzie ta podwyzka panie Prezesie?

Może zainteresować Cię też: