Nowa linia FlixBusa będzie kursować z Wrocławia we wtorki, środy, piątki i soboty, a z Kijowa - w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki.

Reklama

Połączenie Wrocław-Kijów

Dzięki nowej linii nie tylko po raz pierwszy połączymy bezpośrednio Wrocław i Kijów, ale też wzmocnimy ofertę pomiędzy Krakowem i Lwowem, gdzie obserwujemy ogromne zapotrzebowanie na bezpieczne, wygodne i przystępne cenowo podróże. Cała aktualna oferta połączeń FlixBusa w Ukrainie została zaprojektowana w taki sposób, aby podróżowanie po Ukrainie odbywało się w ciągu dnia, poza godzinami policyjnymi w ukraińskich miastach - powiedział dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce, na Ukrainie i w krajach bałtyckich Michał Leman, cytowany w komunikacie.

Ponadto, w czerwcu FlixBus uruchomił także dodatkowe połączenie na trasie Kijów-Warszawa. W sumie dostępnych jest już 10 bezpośrednich międzynarodowych połączeń FlixBusa z Ukrainy do Polski, Czech i na Węgry.

Reklama

Ze względu na to, że wiele osób wraca do swoich domów w Ukrainie, ale także wiele osób nadal z niej wyjeżdża, staramy się, aby podróże na tych relacjach były jak najbardziej dostępne. Pomimo zwiększonego popytu i rosnących kosztów eksploatacyjnych, na liniach ukraińskich nadal utrzymujemy ceny biletów na najniższym możliwym poziomie - dodał Leman.

FlixMobility to operator połączeń, oferujący podróże za pośrednictwem autobusów FlixBus, pociągów FlixTrain oraz usługi FlixCharter.