Bieszczady: Są idealnym miejscem dla miłośników przyrody. Można tam odwiedzić Bieszczadzki Park Narodowy, a także wędrować szlakami górskimi z dala od tłumów.

Bieszczady / ShutterStock

Suwalszczyzna: To malowniczy region znany ze swoich jezior, lasów i pagórkowatych krajobrazów. Jest to idealne miejsce dla osób szukających spokoju i ciszy.

Reklama

Lubelszczyzna: Lubelszczyzna, szczególnie Roztocze i Polesie, oferują piękne, spokojne krajobrazy i wiele atrakcji przyrodniczych. Można tam odwiedzić m.in. Roztoczański Park Narodowy czy Poleski Park Narodowy.

Roztocze / ShutterStock

Dolina Baryczy: To obszar na Dolnym Śląsku z pięknymi krajobrazami i bogatą fauną i florą. Można tam spacerować, jeździć na rowerze czy po prostu odpoczywać na łonie natury.

Kaszuby: To region dala od dużych miast, pełen jezior i lasów i unikalnej przyrody. Idealne miejsce do spędzenia długiego weekendu na łonie natury.

Kaszuby, wieś Kluki / ShutterStock

Jezioro Wigry i okolice: To jedno z największych i najpiękniejszych jezior w kraju. Na terenie Wigierskiego Parku Narodowego można znaleźć wiele spokojnych miejsc do odpoczynku.